Все знаю вправа для зменшення талії - крутіння обруча. Природно, одного обруча мало і потрібен комплекс заходів, але як фізична вправа, обруч цілком ефективний. Один з плюсів обруча - масажний ефект. Обруч рівномірно проминають ваші жири по всій області живота і талії.
Ще широко застосовується медовий масаж для видалення підшкірного жиру. Ще медовий масаж має виражені антицеллюлитними властивостями і такий масаж можна назвати частину антицелюлітного масажу.
Тому я пропоную вам, як кажуть, "три в одному". Фізична вправа, медовий масаж, антицелюлітна дія. Перед вправою нанести теплий тонкий шар меду на область живота і талії, і зачекайте кілька хвилин, щоб мед трохи вбрався.


Після чого сміливо починайте крутити звичайний металевий обруч. У цьому випадку ви отримуєте одночасно медовий масаж в області живота і талії і вправу з обручем, яке і без того позитивно впливає на фігуру.
Раджу проводити такі заняття раз на 2-3 дні по 10-15 хвилин або поки вистачає терпіння або висохне мед. Перед вправою з'ясуйте чи немає у вас алергії на мед. Для цього спробуйте зробити мазок меду на животі. Якщо через 30 хвилин не буде почервоніння або печіння, то можете далі робити вправу.
Через місяць занять можна позбутися зайвих 4-5 сантиметрів на талії. Природно при цьому не треба об'їдатися, а то ефект буде прямо протилежний =).