Неповторний образ нареченої повинен подчеркиваться усіма, навіть самими незначними деталями вбрання. Не кажучи вже про таку важливу деталь, як весільний манікюр. Вартість послуг салонів краси досить висока, але вона повністю виправдовує якість, яка гарантують досвідчені майстри. На жаль, витрати на організацію весілля такі великі, що часто доводиться економити на всьому, на чому тільки вийде. З цієї причини багато наречених вважають за краще робити весільний манікюр будинку. Чи розумно це?

Звичайно, якщо недостатньо грошей, то іншого варіанту не залишається. Краще всього, якщо ви зробите манікюр заздалегідь, за один-два дні до торжества. У цьому випадку, якщо ви допустите помилку, то у вас буде час її виправити. Звичайно, в ідеалі весільний манікюр потрібно робити в день весілля, але краще не ризикувати.

Перед тим, як починати робити весільний манікюр в домашніх умовах, підготуйте свої нігті:

• Обробіть їх за допомогою пилочки і надайте необхідну форму;
• Для того щоб прибрати кутикули, зробіть для рук мильні ванночки;
• Завдавши на кутикули крем, видаліть їх за допомогою дерев'яної палички;
• Обробіть руки зволожуючим кремом;
• Нанесіть основу під лак.

Отже, як зробити весільний манікюр? Варто звернути увагу на те, що манікюр повинен підходити під ваше весільне плаття.


Тобто, якщо плаття біле, то і манікюр повинен бути в світлих тонах.

Лак наноситься трьома рухами, починаючи від краю. Після на несення дочекайтеся, поки лак висохне, потім нанесіть другий шар. Після висихання другого шару наноситься закріплювач або безбарвний лак. Це самий просто вид манікюру, який в змозі зробити будь-яка дівчина. Якщо ж ви хочете зробити собі гарний нейл-арт або весільний манікюр зі стразами, потрібно врахувати, що малюнок на нігтях повинен поєднуватися з усіма деталями вашого вбрання: з сукнею, зачіскою, макіяжем та іншими. Найкраще, якщо цю роботу виконають майстри весільного манікюру. Самостійно робити нейл-арт можна тільки в тому випадку, якщо у вас є великий досвід подібної роботи.

Крім того, варто врахувати , що весільну сукню найкраще гармоніює з довгими нігтями. Якщо ваші нігті не досить довгі, то краще зробити нарощування перед тим, як робити весільний манікюр. Нарощування нігтів зробити в домашніх умовах практично неможливо. Найкраще звернутися в салон краси, щоб цю роботу виконали професіонали.