У цій статті ми паговорім як підготується до святкування дня народження в квартирі і нашим завданням буде зробити якомога яскравіше і незабутнім цей знаменний свято.
Організація
Сьогодні організацією дитячих урочистостей займаються різні розважальні центри і кафе, які зробили все по вищому класу. Але такий варіант обійдеться вам в не малу копійку. І якщо у вас немає великих коштів, можна організувати свято у власній квартирі, своїми силами. Для організації свята, в першу чергу вам потрібно обговорити з дитиною кого б він хотів запросити. Далі вибрати приміщення для Відзначення іменин. Треба зауважити, що приміщення має бути просторим і світлим, щоб діти відчували себе вільно і весело.

Оформлення
Для оформлення вам знадобляться різнокольорові барвисті плакати, гірлянди і різні надувні кульки, фігурки. Це допоможе зробити вам обстановку в кімнаті веселою і грайливою.

Ігрові програми
Головне в конкурсах та іграх, це зацікавленість, щоб дітлахи не сиділи і не нудьгували в сторонці. Отже, розглянемо кілька конкурсів:
1.Конкурс "У кози, козеня" Цей гра на кмітливість для дітей дошкільного віку. Виберіть одного ведучого і одного-двох спостерігачів.


Ведучий зачитує питання, діти відповідають, спостерігачі дивляться і вважають, хто швидше відповідає на запитання. Приклади питань: У кози - козеня. А хто у вівці? У кози - козеня. А хто у свині? У кози - козеня. А хто у корови? Перемагає той дитина, яка більше всіх відповість.
2.Конкурс "Островітянскій танець" Всіх діточок ділять на дві команди. Спочатку виходять по одній людині уз команди. Їм дають обручі. Включають музику, і вони починають крутити обручі. Якщо хтось впустить, то він біжить до команди і передає естафету іншому учаснику. І так програє та команда, у якої перший пройдуть всі учасники.
В якості призів та подарунків можна використовувати цукерки, ручки, олівці. І всякі різні сувеніри. Звичайно, не треба забувати про те, щоб ведучі були одягнені і оздоблені відповідно яскраво, смішно. Ніяких темних, строгих костюмів.
Святкове меню
Щоб не змушувати, діточок їсти важку їжу, можна обмежитися приготуванням фруктових салатів, фруктів, пирогів, соки, коктейлі і всяких різних вкусняшек, порадують діточок.
І звичайно прикрасить це свято приготований батьками торт, із запаленими на ньому свічками. Веселого вам свята!