Для будь-якої жінки красива і здорова шкіра обличчя - це одна з головних складових успіху. Важливою особливістю догляду за ніжною шкірою обличчя є регулярні салонні процедури, головним чином його чистка. Чистка обличчя буває механічна, ультразвукова та вакуумна. Однак розібратися, яка з них є найбільш безпечною просто необхідно.
Механічне чищення особи - це мануальна чистка обличчя, яку виконують вручну, майже без сторонніх пристосувань. Дана процедура відбувається таким чином: спочатку шкіра розпарюється, готується за допомогою спеціального гелю, а потім вже вручну косметолог очищає пори. Після завершення процедури накладається заспокійлива маска. Недоліком даного методу є почервоніння шкіри після процедури, що зберігаються протягом годин або навіть тижні, залежно від чутливості шкіри. Однак, такий метод найбільш вірний і ефективний, тому чистка обличчя проводиться більш ретельно. Після закінчення процедур шкіра стає "дихаючої", гладкою, пружною, ніжною.
Ультразвукову чистку особи виконують за допомогою спеціального ультразвукового скрабера.


Завдяки дії ультразвуку пори розширюються, слущиваются відмерлі і ороговілі частинки шкіри, а зайвий жир видаляється. Даний метод чистки обличчя дає можливість поліпшити обмін речовин і позбавитися від шлаків, токсинів і шкірного жиру. Така чистка обличчя абсолютно безболісна, крім того вона не залишає слідів і почервоніння. Шкіра стає дивно гладкою і пружною, а пори звужуються, потім починається відновлення шкіри.
Вакуумна чистка обличчя являє собою апаратну чистку, яку проводять спеціальною насадкою і під впливом негативного тиску. Такий метод часто образно називають "мініпилесосом" для чутливої шкіри обличчя. Пори і сальні залози очищаються завдяки висмоктування забруднення. Виконують цю процедуру круговими рухами, часом обробляючи насадку перекисом водню. Така чистка абсолютно безпечна для шкіри, але й ефект від проведеної процедури досить поверхневий. Чистку рекомендується робити жінкам з висипом вугрів або великими порами. В результаті даної процедури стимулюється кровообіг і обмінні процеси на шкірі. Після її проведення шкіра стає зволоженою ніжною і пружною.