Щоб у домашніх умовах привести свої ноги в повний порядок, Вам знадобитися максимум 1:00 часу. Але це годину дуже копіткої роботи і тому не варто думати, що все так просто. Щоб досягти потрібної якості, необхідно докласти чималих фізичних зусиль.
ванночки для ніг
Перша справа це як слід розпарити ноги. Для цієї процедури необхідно приготувати спеціальну ванночку. У гарячу воду (не доведену до окропу) потрібно на вибір додати: дві столові ложки соди питної, морську сіль, натерте туалетне мило, настій ромашки або календули, оливкова або рослинне масло. Приймати цю ванночку потрібно, від 20 і до 30 хвилин поступово підливаючи гарячу воду.
догляду за кутикулою
Існує кілька варіантів по догляду кутикулою. Розглянемо найефективніші.
Якщо Вас влаштовує традиційний спосіб, то після распарки, кутикулу можна дуже легко обрізати. Але потрібно пам'ятати, що після обрізання вона буде рости досить таки швидко, і повторювати Вам цю процедуру доведеться частіше.
Для цих же цілей можна скористатися спеціальними ремувернимі рідинами, які при постійному застосуванні, повністю розчинять кутикулу.
Також можна обійтися і без щипчиків і ножиць. Кутикулу потрібно змастити пом'якшувальною кремом і потім злегка відсунути її спеціальною паличкою. Таку паличку найкраще використовувати з апельсинового дерева, так як це дерево має протизапальну властивість, і потрапляння інфекції зводиться до мінімуму.Догляд за шкірою
Побутує помилкова думка, що затверділі ділянки шкіри найкраще обробляти "пемзою". Але це не так, тому як від "пемзи" на ногах утворюються шорсткості і задирки, а також з'являються тріщинки, які довго гояться. Потрібно розуміти, що "пемза" в будь-якому її прояві, в першу чергу є будівельним матеріалом і не кожну шкіру можна їм обробляти.
Найкращий варіант для оброблення затверділих ділянок шкіри, це застосування різних спеціальних добре отшелушивающих скрабів або кремів виготовлених на основі малинових або абрикосових кісточках. Шліфовку краще закінчувати спеціальним для ніг дрібнозернистим напилком.
НІГТІ
Для того щоб уникнути не відбувалося розколювання нігтьової пластини, нігті потрібно стригти в кілька прийомів і спеціальними щипцями. Багато хто робить велику помилку, закругляя куточки нігтя, це категорично не можна робити, тому що після цього, вростати в шкіру він не буде.
Нігті потрібно стригти, надаючи їм форму прямокутника або квадрата, тобто по прямій лінії. А лінію зрізу, обробляти пилочкою з дрібнозернистим напиленням.
Нігтьової пластини не можна шліфувати, так як через це можна легко порушити верхній захисний шар нігтя. Щоб нігті не ламалися і не жовтіли, лак потрібно наносити на базову поверхню. От і все, педикюр готовий.
Виконуючи ці нескладні поради, Ви прекрасно впораєтеся в домашніх умовах, при цьому заощадивши час і гроші. А Ваші ноги і педикюр, будуть завжди чудово виглядати.