Як свідчить статистика, статус жінки, яка працює у фірмі, підвищується, коли вона починає носити ділові костюми. Це може бути поєднання спідниці і жакета або штанів і піджака. Що ж, якщо ви вирішили, що готові запастися ділової обновкою - то не ігноруйте цю статтю.

Чи не стане новиною те, що покупку обновки варто затівати, коли в магазинах різноманітні надходження і ви можете вибрати все на свій смак . На початку сезону виберіть день, надягніть зручне білизну, зробіть зачіску і макіяж, візьміть туфлі, які підійдуть під ваш майбутній костюм і прямуйте по магазинах. Також запросіть для компанії подругу.

Особливо важливо правильно підібрати колір. Існує такий принцип - купувати одяг і зокрема діловий костюм потрібно такого кольору, який виділить вашу фігуру і додасть образу індивідуальності. Кожній людині властивий колорит, який визначається кольором очей, шкіри, волосся. До речі фахівці заявляють, що в гардеробі бізнес леді повинен бути синій, коричневий, сірий кольори - існує думка, що саме такі відтінки посилюють до вас довіру клієнтів.

В якості тканини пропонують вибирати тонку шерсть. Така тканина навіть влітку подарує вам відчуття легкості і прохолоди, також вона не втратить форму і довше прослужить вам.

Не забувайте, що якість матеріалу перевіряється на дотик.


Стисніть тканину в руці і перевірте м'яка вона або груба? Не забудьте перевірити якісні шви на вашому костюмі. Колір нитки повинен бути ідентичним до кольору матеріалу.

Після - примірка нового костюма. Починайте з піджака, адже якщо він на вас не сяде, то штани або спідницю приміряти не має сенсу. Попросіть дзеркало на весь зріст. Попереду на застебнутому піджаку вас не повинно обтягувати і тканина не повинна стовбурчитися.

Запам'ятайте: якщо вам дуже сподобався костюм, але є необхідність щось вшити, то швидше за все річ втратить після цього форму. Тому варто обійтися без цього - річ повинна ідеально сидіти на вас і бути зручна в русі.

Якщо піджак на вас ідеально сіл, починайте приміряти спідницю або брюки. У даному випадку вже можна переробляти річ (прибрати довжину, наприклад). При потребі, міряючи брюки, приколіть зайве.

І останній штрих - аксесуари. Капелюх, клатч, хустинку та взуття одного кольору можуть видати ваш вік. Речей однакового відтінку повинно бути не більше двох.

Приємних покупок, дорогі дами!