1. Необхідно чітко розуміти, що Вам до лиця.
Сліпо стежити модним тенденціям не рекомендується. У всьому керуйтеся здоровим глуздом. Одяг слід підбирати відповідно до типу Вашої фігури, наряд повинен добре виглядати саме на Вас. Не наслідуйте тим, хто сліпо скуповує всі новинки світу моди. Наведемо приклад. Ви комфортно і впевнено себе почуваєте в одязі з підкресленою талією, цікавим варіантом може бути поєднання облягає блузи та спідниці - олівець яка доходить до лінії колін. Можна додати кілька аксесуарів.
2. Не будьте "модницею".
"Модниця" дуже неоднозначне поняття. Починаючи фанатично, і без розбору стежити за останніми трендами, велика ймовірність втратити почуття власного стилю. До всього іншого, ця нездорова любов до всього модному значно відіб'ється на Вашому гаманці. Рекомендуємо, при перегляді журналів, вебсайтів, при вивченні колекцій дизайнерського одягу акцентувати увагу на ключових моментах, які Ви з легкістю додасте до існуючого гардеробу. Таким чином, не потрібно щоразу збираючись вийти з дому перевтілюватися в новий образ, але, тим не менше, Ви залишитеся стильною леді.3. Уникайте кричущих квітів.
Немає нічого поганого в тому, щоб носити кольоровий одяг. Але в усьому має бути міра. Яскраві речі врівноважують нейтральними тонами, наприклад: це можуть бути джинси, біла блузочка, або просто чорний верх. Деякі відтінки і предмети одягу завжди залишатимуться актуальними, це допоможе Вам одягатися стильно. Спробуйте поекспериментувати зі спідницею середньої довжини або кольоровим гольфом, його можна поєднувати, як варіант, з брюками-дудочки.
4. Деталі та аксесуари.
Бути стильною досить складна робота. Якщо розпрощатися з улюбленими джинсами і зручною футболкою Ви ніяк не наважуєтеся, спробуйте освіжити образ цікавим намистом, яскравими браслетами, взуттям на підборах або неординарною сумочкою. Причина, по якій нам так важко розлучитися зі звичними речами в тому, що це дозволяє нам відчувати достатній рівень комфорту, щоб зважитися на експерименти.