Красиві, довгі і акуратні нарощені нігтики з часом треба знімати. Зазвичай цю процедуру, так само, як і нарощування, роблять в салоні, але що робити, якщо нігті вже треба зняти, а можливості піти в салон - ні? Потрібно зняти нігті в умовах будинку. Про те, як грамотно здійснити цю процедуру і піде мова.
Почати слід з того, що за допомогою манікюрних щипчиків "відкусити" краю нарощених нігтів. Це треба робити дуже акуратно, щоб не пошкодити свої, натуральні нігтики.
Подальші етапи процедури залежать від того, якого типу штучні нігті: акрилові чи гелеві.
Щоб зняти акрилові нігті потрібно спеціальна рідина для зняття нігтів з акрилу або рідина для зняття лаку, у складі якої присутній ацетон. Так само знадобиться 10 шматочків алюмінієвої фольги, такого розміру, щоб їх можна було щільно обмотати навколо нігтя і десять шматочків ватних тампонів, їх треба нарізати так, щоб вони були розміром з нігтьові пластини.
Попередньо треба за допомогою грубої пилочки зняти з нігтя фінішний шар, яким покривають акрилові нігті для додання блиску. Його треба спиляти дуже ретельно, тому що під його поверхнею акрил не розм'якшиться.
Потім, змочені в рідині для зняття акрилу тампони прикладаються до нігтьовим пластин і щільно обмотуються фольгою, під неї не повинен проникати повітря.


Треба засікти час, з покритими таким чином нігтями треба посидіти біля півгодини, саме протягом цього часу акрил розм'якшиться і його можна буде видалити з нігтя за допомогою будь-якого гострого інструменту, зробленого з пластику або металу, але робити це треба швидко, так як на повітрі акрил знову твердне. Залишки акрилу видаляються за допомогою тампона, змоченого все в тій же рідини.
Процес зняття гелевих нігтів більш тривалий і складний. Гелеві нігті не розм'якшуються, як акрилові, їх можна тільки спиляти за допомогою пилочки. Бажано в цих цілях використовувати пилочку з абразивністю 80/100. Професійний майстер може спиляти один гелевий ніготь за 5-10 хвилин, але в домашніх умовах на це піде значно більше часу. Спилювати гель потрібно акуратно, щоб не пошкодити ніготь. Не обов'язково видаляти його весь, можна залишити тонку плівку, яка не буде заважати, а тільки зміцнить ніготь. Від спилювання гелю залишається багато пилу, яка висушує шкіру, тому, після закінчення процедури, шкіру бажано змастити кремом.
Ось так відносно просто можна позбутися штучних нігтів в умовах будинку, не вдаючись послуг майстра.