Дуже важливо доглядати за шкірою шиї, оскільки вона старіє раніше, ніж інші частини тіла і по ній можна визначити, скільки жінці років. Кожен день потрібно приділяти на масаж шиї 10 хвилин.
1. Двома руками зверху вниз погладьте шию (спереду). Лівою рукою гладите праву сторону, і навпаки.
2. Злегка відкиньте назад голову. В області підборіддя проведіть пальцями, як по спіралі, пару раз. Це місце розгладьте долоньками.
3. З бічних сторін шиї пальцями обох рук виконайте спіралеподібні руху.
4. Починаючи від мочки вуха, проведіть долонею погладжують рухом до плеча. Потім поміняти сторону. Так чергувати шість разів.
5. За допомогою серветки прибрати зайвий крем. Розвести 14 грам солі з холодною водою. Невелике махровий рушник промокнути в підсоленій воді і віджати. Злегка рушником поплескайте по підборіддю і по обличчю.
Корисним буде робити маски для шиї.
1. Киплячим молоком залити пригорщі естрагону, петрушки, розмарину і щавлю. Через 15 хвилин траву дістати і покласти на щільну тканину. Отриманий компрес прикласти до шиї на 20 хвилин. Після зняття маски, витирати шию не потрібно.
2. Гарячим (45 градусів) нерафінованою олією добре змочити марлю або вату і обмотати шию. Зверху накрити тканиною, поліетиленом і рушником. Залишити на 20 хвилин. Після зняття компресу, масло, що залишилося промокнути серветкою.3. Спеціальний крем для шиї нанести щільним шаром. Через годину за допомогою ватного тампона видаліть залишки крему.
4. Столову ложку очищених мигдальних насіння необхідно подрібнити. Отриманий порошок розбавити з молоком або з водою. Залиште маску на 20 хвилин.
Як наноситься маска
Перед нанесенням маски, шию потрібно очистити. Коли маска нанесена, зручніше за все буде прилягти, а підборіддя високо підняти. Після використання маски наносите на шию живильний крем. Так само завжди стежте за поставою.
Гімнастика для шиї
1. Голову нахиляйте вперед, назад і поверніть в положення рівно (10 разів)
2. Ззаду на шию покладіть руку, як на підставку обіпріть голову. Голову нахиліть вперед і затримайте дихання. Повільно закидайте голову і піднімайте руку. Нижню щелепу висуньте. Вдихніть глибоко. Разом з вдихом витягайте підборіддя. Розслабте м'язи і змініть руку.
3. Обома руками тримайте потиличну область і тут же намагайтеся закинути голову.
4. Головою намалюйте велике коло. На ліве плече на п'ять секунд покладіть голову. Покладіть голову на праве плече на п'ять секунд. Повторіть кілька разів.
Вправи виконувати як мінімум два рази на тиждень. Але перестаратися, теж не варто. Щоранку мити шию в прохолодній воді. Виконуючи нескладні рекомендації, ваша шия буде виглядати прекрасно.