Якщо коротку стрижку добре підібрати, вона буде не тільки практична, але й дозволить "скинути" декілька років.
Зачіски на кожен день
Лак надовго фіксує зачіску або є завершальною ланкою при використанні декількох засобів для укладки. Перед нанесенням лаку зачісці необхідно надати потрібну форму, а вже потім зайнятися фіксуванням.
Якщо волосся кучеряве або сухі ідеально підійде віск. Щоб надати волоссю бажану зачіску треба взяти віск, чуть-чуть, розтерти і нанести на всю довжину волосся або на окремі пасма. Потім укласти волосся, надаючи бажану форму.
Муси і піни використовуються для додання волоссю об'єму. Мус відрізняється від пінки легшою структурою. Наносити ці кошти потрібно на вологе волосся, добре розподіливши по всьому волоссю, потім висушити феном.
Гель або крем розгладжують волосся, після чого пасма не склеюються один з одним, волосся стає гладкими і блищать. Для тонкого волосся більше підійде гель, а крем - якщо волосся сухе.
Локони на короткому волоссі.
Для того щоб зробити кучері використовують щипці для завивки.


Потрібно накрутити одну пасмо на плойку, підтримати хвилинку. Також вчинити з усіма іншими локонами. Отримані пасма укласти на свій розсуд і зафіксувати лаком.
Об'ємні зачіски для дівчат.
На вологе волосся нанести піну, краще використовувати сильну фіксацію, або віск, надати пальцями волоссю об'єм і легку недбалість, і висушити феном до повного висихання. Знову ж пальцями розбити волосся на окремі пасма і зафіксувати їх спреєм рухомий фіксації.
Коротке волосся. Зачіски для весілля.
Якщо на маківці волосся довше, можна спробувати зробити ілюзію довгого волосся: прядки на потилиці накрутити на бігуді середньої довжини або щипці і укласти локонами, пасма, які коротше, за допомогою гелю, зачесати назад і закріпити невидимками. Спереду зачіску можна прикрасити квітами і декоративними намистинами. Також актуальне застосування шиньйону.
Сучасні аксесуари для весілля дуже різноманітні: шпильки зі стразами, діадеми, вінки, різні гребені. Багато чого можна підібрати, щоб зробити останній штрих в зачісці.