На зручніше і найкраще піддається довжина волосся для укладання - трохи нижче плечей. Ця довжина волосся допомагає, як підкреслити достоїнства, так і приховати наявні недоліки. Головне при виборі зачісці - це враховувати форму обличчя.
Форма обличчя і зачіска.
Овальна форма - ідеальна форма, до якої підійдуть практично всі зачіски. Трохи поекспериментувавши, ви знайдете більш підходящу для вас ту чи іншу зачіску.
Прямокутна форма - підійдуть асиметрія і каре з косою чубчиком.
Квадратне обличчя - коштувати носити негусті рвані чубчика і надавати обсяг близько чола і скул.
Трикутна форма з гострою вершиною - недоліки даної форми добре приховає відкритий лоб.
Трикутна форма з гострим підставою - підійдуть рідкісна довгий чубок, не доходячи до лінії брів і пасма з боків, що прикривають щоки.
Кругла форма - не слід носити чубчика і зачісувати волосся назад. Варто віддати перевагу боковому проділу.
Що зараз в моді?
У моді укладання з об'ємними начосом, рвані, асиметричні стрижки. Хвости і коси можуть поєднуватися з підкрученими локонами. Актуальний стиль "хіппі" -невеликі прядки з боків заплітається в кіски і потім скріплюються разом на потилиці стрічкою, резинкою або затискачем.


Не забуваємо і про квіти. Їх застосування ще більше підкреслять вам романтичний образ. Для вечора до зачіски можна додати пір'я і камені.
Волосся середньої довжини. Святкові зачіски
Для урочистих прийомів підійдуть пучки, хвостики, різні кучері. З класики стилісти радять укладку а-ля Мерлін Монро, черепашку, прикрашену шпильками зі стразами, сітки з кіс, намистини, різні джгути, укладання з обідками.
Різноманітність кіс.
Самое стабільне в моді зачісок - це, звичайно ж , коси. Їх швидкість виконання і розмаїтість прийомів доступні навіть в домашніх умовах. Грецькі, французькі, колосок, з розподілами на пасма, дві, три коси .. для будь-якої форми обличчя можна знайти підходящий варіант. А сплетені коси можуть стати основою і для іншої зачіски. Многоступенчатость пасом, через вибивання невеликих хвостиків із зачіски додасть косам, модну недбалість. Довгу чубок також можна заплести в косичку, що дозволить поекспериментувати над стилем і на час змінити його.