Фаворит моди нинішнього сезону - чорний колір. На його популярність вказує величезна кількість показів на осінньо-зимових дефіле, що виводить його в перші ряди модного тренду осінь-зима 2012-2013 р
Зверніть увагу, як інтерпретують стиль відомі будинки мод з Європи.
Карл Лагерфельд, один з брендових модельєрів Німеччини, радить додати в гардероб цієї осені модне плаття-футляр, поєднуючи його з вузькими брюками, побажання золотих прикрас на маленьке чорне плаття від "Moschino і Dolce & Gabbana". Романтичні погляди пропагують "Valentino і Gucci", а "Versace і Lanvin" дуже зухвалі.
Оксамит в цьому сезоні фігурує на першому місці, а модель маленького чорного плаття, виконана з цього матеріалу, додасть вам значущості та ефектності.
У моду знову повертаються шкіряні сукні. Силует чорне плаття - футляр було представлено на безлічі показів.


Чіткий силует цієї сукні припускає, що воно ідеально повинно сидіти на вас.
Ще один модний тренд сезону осінь - зима 2012 - 2013 р.р. - Сукні зі вставками з штучної шкіри або варіації з шифоном і шкірою, оксамитом і джерсі. Це представлено в колекціях у Emilio Pucci і Christian Dior.
Надзвичайно актуальна тенденція - це крокодиляча шкіра, але враховуючи її неймовірно високу вартість, бренди воліють її імітацію.
Отже, в прийдешньому сезоні, стилісти будуть дотримуватися наступного: в гардеробі має бути обов'язково присутня маленьке чорне плаття як універсальна річ, що підходить на всі випадки життя.
Воно дійсно вам знадобиться, повірте, навіть якщо ви не дотримуєтеся консервативних поглядів в моді і не дуже віддаєте перевагу чорний колір.