Наш організм починає сповільнювати процеси метаболізму з настанням холодів і запасає "паливо" про запас, а паливо для паливо для наших організмів це жир.

Через це взимку нас тягне на калорійну і жирну їжу, а якщо врахувати те, що взимку ми пересуваємося на багато менше ніж у теплі пори року, то зайву вагу як Дамоклів меч важить над нами ..

Щоб уникнути даного кошмару в вашу основний раціон цієї весни повинні входити овочі, такі як цибуля-порей, часник, морква, броколі, зелень, гарбуз, буряк. Це все підходить відмінно для Вас і забезпечить вітамінами і мінералами необхідними для доброго здоров'я протягом всієї зими. Згадуйте той стан, коли вам чогось не хочеться, а не знає чого саме. У цьому випадку не з нас багато хто починає їсти, все що потрапило під руку, і збільшує вагу. Справа в тому, що це звичайні сигнали організму про дефіцит вітамінів і отже вам потрібно їсти фрукти та овочі, а зовсім смачний пиріжок,

Ви думаєте, що немає фруктів взимку зберегли своїх мінералів і вітамінів, то для Вас є один секрет. Для апельсина, лимона, мандарина і авокадо самий сезон це зима.

У зимовий період існує крім того ще п'ять загроз для наших фігур.

1) Система опалення.

Справа полягає в тому, що взимку значна частина нашого часу проходить в опалювальних приміщеннях, а опалення будь-якого типу веде до сильного зменшення вологості повітря, що призводить, у свою чергу до зневоднення організму. З нас більшість починають плутати спрагу з відчуттям голоду і починають часто перекушувати. Завжди тримайте з собою воду і випиваючи по 7- 8 великих склянок води в день.

2) Малорухливий, уповільнений спосіб життя.

В теплі пори року багато хто з нас вели себе рухомо: плавали, гуляли, деякі бігали, то з настанням темної і холодної зими, ми починаємо скорочувати витрату енергії втричі, а то і більше!

Якщо раптом Ви з якоїсь причини не маєте можливість відвідувати в спортзал, завжди можна піти в басейн або просто піти погуляти хоча б 3-4 рази на тиждень.

3) Бажання зігрітися.

Подалі тримайтеся від міцних і гарячих напоїв.


Ох, як же нам хочеться холодним, морозним зимовим ранком випити кухоль гарячого шоколаду або гарячої кави з вершками. Це ще добре якщо Ви п'єте каву без без вершків або цукру, але таке буває досить рідко. Містить 14 г жиру і 1130kJ це всього один кухоль латте. Прийшовши додому ми іноді воліємо зігрітися напоями містять спирт. 172 кКал містить десертне вино, горілка 250 кКал на 100 грам продукту, вино кріплене 200 кКал ,. Кращий варіант буде є зелений або чорний чай. Чаї містять антиоксиданти і мають низькі змісту кілоджоулів.

4) Короткий світловий день.

Більшу частину доби на вулиці холодно і темно і через це ми проводимо багато часу вдома і поїданням чого -нибудь смачненького вбиваємо час. Для уникнення переїдання в кінці дня, починайте Ваш день з правільного- збалансованого сніданку наприклад такого як каша з грушею, високого вмісту клітковини.

5) Почуття втоми.

Зима може легко навалюватися на Вас не бажанням рухатися і втомою. Для уникнення цього їжте п'ять овочів в день і два фрукта і в результаті низького вмісту кілоджоулів і вмісту вітамінів, мінералів і антиоксидантів вони будуть міцно підтримувати Вас здоровою і стрункою.

Звичайно зрозуміло, що себе примушувати виконувати всі дані правила не легко, але не набирати вагу взимку, буде простіше ніж спроби скинути його навесні!