Ні для кого не таємниця що жіноча сумочка, це вже не просто необхідний атрибут гардероба сучасної жінки, це до того ж прикраса, і відмінне доповнення до її неповторному стилю!
Якою ж вона повинна бути? По-1-х, прекрасною. По-2-х, високоякісної ну і природно унікальною!
З приводу краси сумочки жінки питання зрозуміле - у всіх власний, певний смак! Але є така важлива річ, як мода і тенденції моди. Більшість дівчат замислюються, що престижна це та, яку на даний момент носить половина міста, але це не так, просто сьогоднішні ринки і бутіки в більшості випадків затариваются в одному якомусь місці і зрозуміло, природно, що і в тих і в інших одноманітний асортимент і посеред величезної кількості представлених екземплярів ми обираємо саме прекрасне! Так і виходить, що в принципі всі вибирають одне і те ж! В один прекрасний момент моя подруга одного разу прийшла в ресторан в компанію свого нового залицяльника, вона довго підбирала вбрання і з'явилася там, в ідеальному вигляді, але конфуз стався, коли виявилося що в іншої леді в цій же компанії, була точно така ж сумочка. Просто постарайтеся згадати випадки коли, ви ж не раз помічали у перехожих жінок сумочки, які ви бачили на ринку і у вас відразу з'являється ідея "Як же добре, що я її не стала купувати" але я думаю, що та жінка подумала точно також про вашу сумочку!
Але до цього важливого питання ми обов'язково повернемося, коли будемо міркувати про оригінальність сумки, а зараз про якість.
Самі довготривалі сумки це шкіряні, та й тут є підводні камені.


По-1-х, якість матеріалу прі не високоякісному виконанні ні виручить, ні одну річ. Тому направте Вашу увагу на шви і рядок. В непоганий, якісної сумочці всі шви укриті, ніде не стирчать нитки і дуже шов акуратний.
Підкладка, іншими словами внутрішня складова сумочки обов'язково повинна бути зроблена з високоякісного щільного і гладкого матеріалу, краще однотонного і світлого. Однотонного - для того щоб випадково пролита випадково, рідина для зняття лаку, не в якому випадки не залишила пятин і розлучень, а світла - для того щоб в ній можна було просто все відшукати.
Неодмінно подивіться на ручки, матеріал повинен бути зносостійким і не дуже м'яким. Кріплення ручки до сумки має бути якісним, надійним і міцним.
Головне зрозуміти, розібратися, як часто Вами буде носитися дана сумка, якщо ви обираєте сумочку "на вихід", то треба неодмінно вибирати шкіряну сумку або взяти із шкірзамінника. Тим паче, що вибору сумочок зі шкірозамінника більше. Те ж можна порадити для тих, хто досить часто їздить в автомобілі, а тим, хто багато ходить краще взяти сумочку зі шкіри, справа в тому, що при ходьбі сумка треться об одяг і швидше зношується.
Ну і до останнього перейдемо до оригінальності. Головне тут природно не перестаратися, можна природно придбати сумочку у вигляді гітари або банана, але думаю, що це буде не зовсім поєднуватися з діловим костюмом або розкішним вечірнім платтям. Але унікальні сумочки з досить витонченим і неповторним дизайном можна зустріти посеред ексклюзивних моделей відомих і не дуже відомих дизайнерів.