Перед святами, традиційно, навіть найкращі господині можуть потрапити в цейтнот. Гості ось-ось прийдуть, а у вас не готовий жоден салат, і взагалі, ви ще тільки зараз прибігли з перукарні.

На такий випадок є рецепт смачного і швидкого салату з банок. Називається він так тому, що всі інгредієнти для нього можуть перебувати у вашому будинку у вигляді консервів досить довго і чекати саме такого "пікового випадку".

Склад салату простий:

• банка солодкої кукурудзи;

• банку різаних печериць;

• банку консервованих ананасів (шматочками);

• крабові палички;

• майонез.

Смачний і швидкий салат, рецепт приготування

Після розтину всі банки обов'язково ретельно звільняються від рідини. Інгредієнти повинні бути максимально добре відокремлені від консервирующего рідкого складу.

Крабові палички нарізані досить товстими кільцями, приблизно такого обсягу як шматочок ананаса з консервів.


Це важливо. Салат буде не так приємний, якщо подрібнити крабові палички, як для салату з рисом.

Тепер залишається все інгредієнти з'єднати в салатниці, заправити майонезом і перемішати. Салат готовий!

Ні солити, ні поливати соком цей салат не треба. Обсяги банок приблизно однакові, але тут вже можна коригувати на свій смак. Почати варто з найменшою банки солодкої кукурудзи, яка є у продажу і маленькою банки ананасів. Крабові палички стандартні, в два ряди.

І головне, цьому салатик не треба "настоюватися" подібно олів'є або оселедця під шубою. Його краще з'їдати відразу і не залишати в холодильнику на наступний день.

Та він і не залишається. Перевірено досвідом, після гострих м'ясних закусок, так хочеться чогось легкого і солодкуватого! А вже в якості закуски для аперитиву він незамінний.

Смачного!