Красива, білосніжна посмішка до лиця будь-якій жінці. Але як же бути, якщо ви не можете похвалитися білизною зубів?

Як повернути зубам здорову білизну? Нижче наведено кілька порад, які допоможуть вам провести відбілювання зубів в домашніх умовах.

Плями на поверхні емалі зубів легко піддаються видаленню. Для цієї мети можна використовувати таку ефективну суміш: 3% -ний розчин перекису водню з'єднайте з невеликою кількістю харчової соди, почистіть цим складом зуби. Але слід бути обережними: ковтати склад не можна!

Зуби очищаються природним чином, якщо щодня пити декілька чашок зеленого чаю без додавання цукру.

До народних способам відбілювання зубів можна додати наступні:

  • відбілюючий склад: в баночку зубного порошку додати по 3 чайні ложки солі та соди, а також подрібнену пігулку метронідазолу.


    Усе з'єднати і чистити зуби цим складом. При регулярному застосуванні зуби ефективно вибілюються, зникає запах з рота;

  • морська сіль прекрасно відбілює емаль зубів. Чайну ложку солі покладіть під язик, вона повинна розчинитися слиною, після чого за допомогою мови і пальців зуби протираються з усіх боків розчиненої сіллю. Щоб не завдати шкоди ясен, сіль необхідно розчинити повністю. Після чого прополоскати рот водою.

І кілька порад на закінчення: домашніми методами відбілювання зубів краще користуватися зрідка, т. К. При частому застосуванні ви можете истончить зубну емаль. А кращим варіантом буде все ж звернутися до стоматолога.