Придбання меблевих предметів - завжди є істотним питанням, тому що від цього залежить затишок кожного члена сім'ї. Кожен споживач віддає свою перевагу тому чи іншому елементу меблів, керуючись порадами менеджера в меблевому магазині, особистими уподобаннями або рекламою.
Диван повинен бути розташований, безумовно, в центрі вітальні. У цій частині будинку, як правило, збираються знайомі, потім щоб мило поговорити або добре зустріти свято. Як слід вибирати диван, для того щоб радісне задоволення від зробленої покупки залишалося максимально тривалий час?
Особливості дизайну
У вітальні кімнаті диван може бути як центральним елементом дизайну інтер'єру, так, рівним чином, і бути прекрасним фоном для решти яскравих акцентів. Якщо диван представляється основним об'єктом в кімнаті, тоді правильніше буде придбати шикарний диван, виконаний тільки з дорогих матеріалів і з винятковим декором, який стане притягувати до себе загальну увагу.
Матеріал оббивки
Хороша обивочная матерія повинна обов'язково бути не має ворсу і достатньою мірою щільною, адже в зворотному випадку незабаром будуть з'являтися неприємні потертості. Кожна хороша господиня гідно оцінить спеціальну швидко чистячі тканину.


Від виду тканини, застосованої для оббивки дивана, безсумнівно, обумовлюється його термін служби і загальний зовнішній вигляд. Коли дозволяють кошти, бажано купувати диван, який має темну шкіряну оббивку або якісний замінник.
Також варто приділити окрему увагу якості виконання оббивки. Нашвидку зроблені бортики або неакуратні шви свідчать тільки лише про недбалість фірми-виробника.
Особливості розміру
Габарити дивана потрібно визначати, відштовхуючись від числа членів сім'ї та площі кімнати для гостей. У разі якщо в квартирі відносно мале число людей, а рідкість, тоді буде достатньо малогабаритного диванчика. Якщо ваша сім'я достатньо часто зустрічає знайомих і друзів, значить найбільший диван - етооднозначно ваш вибір.
Конструкція
У вітальні кімнаті можливо дуже гармонійно вписати диван будь-якої конструкції і форми: овальний, кутовий або строгий класичний. Враховуючи передбачувану величину навантаження, дуже важливо - звернути відповідне увагу на міцність структури купується дивана. Якщо основа дерев'яна, подивіться рівень якості матеріалу, зокрема, у випадку якщо була використана фанера, переважніше буде зупинитися на інших моделях. Прекрасно, якщо він створений з дерева або металу.