Взимку без них не обійтися. Сукні, светри, жилети та шарфи будуть нашими кращими друзями до самої весни. Комфорт, який дарують трикотажні речі незаперечний, але дуже хочеться, щоб речі прекрасно сиділи і "вписувалися" у вже існуючий гардероб. Є кілька правил у підборі трикотажу, дотримуючись яких можна купити не тільки зручну, але улюблену річ.

Мінус розмір
У цьому сезоні як ніколи модний об'ємний трикотаж з легким нальотом вінтажності, що імітує ручну роботу. Светри та кардигани на світових подіумах виглядають, так ніби їх в'язала ваша бабуся з усіма шедеврами в'язального майстерності. Щоб виглядати в такій речі елегантно і не додати собі зайвого розміру, виберіть вільний силует, як би "з чужого плеча". Фігура при цьому не тільки збереже свої обриси, але й буде виглядати стрункіше.
Вибирайте вертикальний малюнок в'язки, так ви візуально додасте до свого росту ще й кілька сантиметрів. Розкриті підлоги кардигана, асиметричний низ вироби, вертикальний малюнок в'язки, подовжений комір і навіть накинутий зверху в'язаний шарф додадуть трикотажного поряд легкості і динаміки.

Принт
Істина про те, що великий малюнок повнить, давно застаріла. Модний у цьому сезоні чіткий, графічний принт розмиває обриси в сприйнятті дивиться.


А якщо річ вільного силуету - що найчастіше буває - принт створює нові обриси фігури. За допомогою локального великого малюнка можна додати об'єм, там, де його вам бракує - таке рішення буде виглядати органічно і свіжо. Вибираючи трикотаж, придивіться до того, як може "заграти" малюнок саме на вашій фігурі.

Як денді
Взимку запозичення ідей з чоловічого гардеробу як ніколи актуальні. Пуловер з V-подібним вирізом, жилет однотонний або з "чоловічим" принтом, наприклад, в клітинку, однотонний довгий шарф - ці речі не тільки зігріють, але й дадуть поживу для фантазій в створенні нових зимових образів. Додайте до них в ансамбль жіночні, кокетливі речі і ви опинитеся в свіжому модному тренді.

Гра контрастів
Побудуйте підбір аксесуарів на контрасті - з об'ємним сукнею светром надіньте ботильйони, з тонким трикотажним платтям - високі чоботи на плоскій підошві. Додайте до вінтажному светра з "бабусиними" косами шифонову блузку. Сьогоднішня мода побудована на поєднанні не поєднаного. У випадку з зимовими трикотажними речами експерименти в пошуках модного образу як ніколи плідні і близькі до досконалості.