Звичайно ж до класичного стилю ми можемо віднести вузькі строгі, без декольте і невеликим розрізом сукні, довгі завужені брюки, жилети і жакети, які можна поєднувати між собою. найголовніше правило класичного стилю - поєднання елегантних речей. У гардеробі кожної дівчини повинен бути хоча б один або кілька класичних костюмів або речей ділового стилю. Якщо це літній костюм, то його колір повинен бути світлий і бажано з віскози або бавовни. Що стосується зимового класичного костюма, то дотримуйтеся сірих або більше темних кольорів.

При виборі класичного одягу необхідно керуватися одним правилом: чим менше оголене тіло, тим краще. У цьому стилі необхідно підкреслити свою "жіночність", тому спідниця ні в якому разі не повинна бути міні. Найідеальнішій довжиною спідниці в цьому стилі вважається по коліно.

У класиці також обов'язково повинні бути присутніми колготки на ногах, як взимку, так і в літню пору року. Якщо ви не любителька спідниць, а волієте брюки, то вони обов'язково повинні бути зверху вузькі, з високою талією і донизу плавно спускатися в невеликий і неширокий кльош.


Що стосується довжини, то вона повинна бути на підлогу каблука.

Як аксесуар до класичного стилю ідеально підходять спеціальні хустки. А під піджак або жакет можна надіти білу сорочку і ви будете виглядати просто чудово, особливо якщо комірець у вашої білосніжною сорочки буде открахмален, а рукава будуть злегка випущені з під жакета або піджака.

Доречною взуттям для класичного костюма будуть туфлі човники або туфлі на невисокому каблуці. Що стосується кольору, то він повинен відповідати костюму. Найбільша помилка, яку роблять дівчата - вибирають до костюма занадто яскраве взуття.

Що стосується аксесуарів, то ідеально виглядатиме ювелірні прикраси з дорогих і благородних металів - золото або срібло. Якщо ж ваш вибір припав на біжутерію, то вона обов'язково повинна багате виглядати.