Ягода - один з найефектніших декоративних елементів, який можна використовувати для прикраси новорічного інтер'єру. Червоний колір ягід є одним з традиційних кольорів Нового року. Він створює відчуття свята, притягує до себе своєю урочистістю, яскравістю і оптимізмом. Червоний - значить красивий. Його дуже люблять діти, адже у того, хто під Новий рік приносить подарунки, костюм теж червоного кольору. Дідусь Мороз вважає за краще цей колір. До того ж він чудово поєднується з білим, зеленим, а також золотим і сріблястими кольорами.
Отже, приступаємо до роботи. Перш за все, нам потрібна ягода: свіжа, заморожена, висушена або штучна не має значення. Головне, щоб вона була. У роботі можна використовувати будь-яку: калину, горобину, глід, барбарис. Якщо є малина, вишня або зерна граната, ми теж знайдемо їм застосування.
Зимовий букет. Гілочки червоних ягід прекрасно доповнять кілька хвойних гілок, а червоний текстильний бант тільки підкреслить красу нашої композиції. Для роботи нам знадобляться гілки сосни, ялини, ялівцю або туї.
Свічки з ягодами. Кілька свічок, різних за висотою на плоскому блюді, встановлені серед розсипаних ягід будуть виглядати просто чудово.
Гірлянда. Нанизуємо ягоди на нитку і декоруємо ними камін, сходи або інші місця, яким потрібно надати урочистість.


А можна композицію виконати з маленькими зеленими яблучками або лимонами. Лимони можна використовувати цілими або порізаними на гуртки і висушеними.
Настільна композиція. Заповнюємо фужери ягодами малини, вишні, зернами граната і вставляємо кілька невеликих гілочок хвої. Декоруємо ними святковий стіл. Якщо у вас мало ягід, можна взяти лимон, лайм порізаний шматочками або кружальцями.
Композиція з яблуками. На невелике блюдо встановлюємо зелене яблуко, навколо якого розсипаємо червоні ягоди. Вколюємо в яблуко гілочки туї або ялівцю, використовуючи його в якості основи для невеликого букетика. Поєднання червоного і зеленого кольорів виглядають дуже стильно.
Ягодами можна прикрашати будь-які предмети декору з хвої: вінки, гірлянди, настінні композиції. Відмінно червоний колір буде виглядати з сухими натуральними або пофарбованими в білий колір гілками. Ними можна прикрасити новорічні подарунки або місця для гостей за столом. Головне, що за допомогою цих ягідок, ви не тільки легко декоруєте приміщення, але і внесете в своє життя трохи, такого бажаного всіма міськими жителями, екологічного стилю.