Всі ми з нетерпінням чекаємо, мабуть, самий улюблений і що відзначається свято - Новий рік. Саме тому підготовці до Нового року приділяється дуже багато часу і уваги. На допомогу Вам ми підготували серію статей, які допоможуть не тільки мінімізувати зусилля і час по підготовці, але і "догодити" господиню наступного року - Чорну Змію.

У цій статті ми розповімо, який зробити макіяж, щоб догодити символу наступаючого року - Чорної водяній змії.

Новорічний макіяж, як і новорічне вбрання, кожна жінка повинна продумати заздалегідь. Макіяж це те, що може підтримати і завершити образ, створений нарядом, або повністю його зруйнувати. При підборі макіяжу слід також враховувати і модні тенденції святкового макіяжу - 2013. Серед нинішніх новорічних тенденцій можна виділити такі напрямки як фентезійному і традиційне.

Макіяж в стилі "фентезі" підійде дівчатам у новорічних костюмах. Звичайно ж, такий макіяж можуть собі дозволити тільки сміливі, неординарні та впевнені у собі дівчини.

Макіяж в традиційному стилі підійде практично до будь-якого вбрання і його можуть собі дозволити навіть найскромніші представниці жіночої статі.

Для того, щоб майбутній рік був багатий на "подарунки" долі, потрібно догодити "господарці" нового року - Чорної Водяний Змії. Тому в макіяжі потрібно обов'язково використовувати темно-синій, чорний, фіолетовий, аквамариновий, блакитний, зелений кольори. Стрази, блискітки і золото в макіяжі також дуже улюблені Змією і будуть їй приємні.

Звичайно ж, особливу увагу в макіяжі слід приділити очам. Тенденцією, звичайно ж, є різні "стрілки", які допоможуть намалювати "зміїні очі", і навіть легкий натяк на це подібність неодмінно сподобається господарці нового року. Для підводки очей можна використовувати не тільки класичний чорний колір, але і різні відтінки холодної гами.

Губи слід фарбувати помадою або блиском насичених червоних, бордових або світло-рожевих з перламутром відтінків.

Основу під макіяж необхідно робити легкої прозорою пудрою, яка зробить шкіру ніжною, матовою і рівною.


Звичайно ж, потрібно уникати ефекту "штукатурки".

Важливою особливістю цього нового року є те, що зовсім не обов'язково витримувати свій макіяж в стилі і кольорах, які подобаються символу наступного року - Змії.

Допускається виконати макіяж в одній з модних тенденцій нинішнього сезону. Так, наприклад, вже кілька сезонів в моді стиль "Ретро". Однак, вибравши цей стиль, важливо і наряд і макіяж витримати в стилі однієї епохи.

Можна приміряти та інші популярні образи - східної чи арабської красуні. Якщо Ви маєте намір відвідати тематичну вечірку, то все залежить лише від Вашої фантазії і бачення тематики свята. Так, наприклад, можна зробити макіяж Снігової Королеви або Снігуроньки. Для такого макіяжу потрібно вибрати білий, м'ятний кольору і холодні відтінки блакитного. Підкреслять образ губи, вкриті білим блиском.

Важливо пам'ятати, що Ваш макіяж повинен поєднуватися з нарядом, але він не повинен затьмарювати його. Якщо Ви обрали скромний наряд, то Вам, звичайно ж, потрібен яскравий акцент, яким може стати і макіяж. Але якщо для зустрічі Нового року Ви обрали яскраве плаття або плаття, прикрашене рясним декором, макіяж слід зробити скромним і натуральним.

Говорячи про Новорічному макіяжі, необхідно згадати і про якість використовуваних косметичних засобів. Для новорічного макіяжу, щоб уникнути неприємних несподіванок, ми рекомендуємо особливо ретельно підібрати якісну і стійку косметику. Саме тоді, Ви всю святкову ніч будете впевнені у своєму бездоганному зовнішньому вигляді, не відволікаючись на регулярні припудривания носика і видалення потекшей туші.