Новорічні свята є невід'ємною частиною нашого життя. Це вже цілий обряд, традиція нашого народу, та й більшості інших культур. Це свято зустрічають з родиною, друзями, рідними і близькими. Ця подія несе в собі очікування чогось нового, доброго. Все це приносить людям незабутні спогади.
Таким чином, ми визначили для вас 10 кращих міст в світі, де ви зможете зустріти Новий Рік дійсно незабутньо.

1. Сідней (Австралія):
Феєрверки в Сіднеї напередодні Нового року не мають собі рівних і тривають годинами, вражаючи всіх спостерігають своєю красою і ефектністю, практично всю ніч місто мерехтить спалахами від вибухів і все це надзвичайно красиво. Також варто відвідати місто і побувати в гавані Сіднея і поблизу Оперного театру, який є одним з найдивовижніших і красивих будівель на землі.

2. Токіо (Японія)
Настійно рекомендуємо відвідати це місто, адже урочистості, які тривають майже тиждень вражають своєю красою, а також багата японська культура, кухня та звичаї не залишать вас байдужими.

3. Пханган (Таїланд)
Мабуть одна з небагатьох країн, в якій ви можете зустріти Новий Рік на пляжу в шортах і футболці. Особливістю святкування Нового Року в цій країні, це тепла атмосфера і багата флора і фауна, при якій вам навряд чи захочеться повертатися додому. Так само ми рекомендуємо вам відвідати фестиваль "Повної місяця", який, проводиться все там же, на пляжах Пханган.

4. Едінбург (Шотландія):
Країна, в якій дотримуються всі традиції святкування Нового Року. Тут ви побачите безліч смолоскипів, багато добрих людей які будуть вас всюди вітати і просто чудову атмосферу, яка пануватиме всюди, де ви будете перебувати. Так само варто відзначити відмінний шотландський скотч.

5. Париж (Франція):
Париж подарує просто незабутні відчуття і емоції всім гурманам і любителям хорошого вина. На вулиці всюди, від Єлисейських полів і до приголомшливої Ейфелевої вежі, панує гармонія і спокій.


Навряд чи ви знайдете краще місце, що б відзначити Новий Рік в тісному сімейному колі або ж з коханою людиною.

6. Барселона (Іспанія):
Завдяки особливій атмосфері міста, який постійно живе нічним життям і звідусіль доносить до вас ритми нічних вечірок, ви зможете поглянути на святкування Нового Року з абсолютно іншою для вас боку. Не відмовляйте собі в розвагах і вечірках до раннього ранку, адже ви в самому серці гарячої Іспанії

7. Ріо-де-Жанейро (Бразилія):
Ріо-Де-Жанейро - місто постійних пляжних вечірок навряд чи дасть вам занудьгувати в очікуванні Нового Року. Один з найбільших карнавалів і тепла атмосфера точно залишать купу спогадів.

8. Ніагара Фоллс, Онтаріо (США):
Мабуть, один з найбільш унікальних подій, який може бути запропоновано Вам на Новий рік. Святкування Нового року в Онтаріо, принесе вам відчуття дикого задоволення від феєрверків у Ніагарського водоспад, різних шоу, живої музики і ідеальної святкової атмосфери. Навряд чи ви пошкодуєте.

9. Лас-Вегас (США):
Місто, яке дарує вам просто необмежену кількість варіантів зустрічі Нового Року. Нічне життя цього міста не дасть вам спокою, тут розваги тривають нескінченно.

10. Нью-Йорк (США):
Святкування легендарного Нового Року на не менш легендарному Таймс-сквер опівночі в Нью-Йорку не потребує представлення. Не дивлячись на десяте місце в рейтингу, Нью-Йорк, завдяки своїм традиціям є найкращим місто в світі, для святкування Нового Року, будь то в колі сім'ї, друзів, рідних - ви обов'язково отримаєте незабутні враження

Зустріч Нового року вдома:
Не забуваємо і про те, що б зустріти Новий Рік вдома, в колі сім'ї і близьких. Адже будинок, це там, де серцю тепло і затишно, тому абсолютно не обов'язково, кудись їхати. Можна просто прикрасити свій будинок, приготувати вечерю і покликати рідних і близьких. Адже Новий Рік це сімейне свято і ми часом забуваємо про це.

Бажаємо вам щасливого Нового Року та звершення ваших бажань.