Наближається Новий 2013 рік. У нас зовсім мало часу. І як правило одні й ті ж питання: що подарувати? як вгадати з подарунок, щоб він понравілсяі припав до душі? Адже кожному з нас охоче піднести саме те, що порадувало б нашу сім'ю, близьких, колег і рідних. Виходячи з цього, при покупці необхідно орієнтуватися на те, кому ми його будемо дарувати.
Що ж можна подарувати нашим улюбленим чоловікам? Непоганим подарунком бути може чоловіча барсетка, портмоне, теплий полувер або шарф. Основним правилом при виборі подарунка повинна бути підказка власного серця. Але при всьому цьому пам'ятайте про так званих табу, тобто що не потрібно купувати в якості подарунка. А конкретно: нижня білизна, запальнички, годинники та носові хустки.
Вибираючи подарунки своїм співробітникам і товаришам по службі керуйтеся тим, що вони повинні бути символічними. Це можуть бути ялинкові іграшки, статуетки, свічки, чашки із зображенням знака приходить 2013 року.


Що стосується начальства, то краще робити колективний подарунок.
З подарунками для наших малюків проблем зазвичай не виникає. Адже незадовго до Нового року ми всією сім'єю пишемо лист Діду Морозу, яке і дає нам підказку для вибору. Основна складність полягає в тому, як його потім непомітно підсунути в Новорічну ніч під ялинку. Дітям можна дарувати все, що завгодно. Це можуть бути різні іграшки, ляльки, книжки, ігри, солодощі.

Для наших дідусів і бабусь приємним сюрпризом буде подарована вами цифрова рамка, яка може містити ваші фото, близьких і рідних. І дивлячись кожен день на усміхнені обличчя своїх дітей та онуків, їм буде забезпечено відмінний настрій.

Варіантів подарунків на Новий рік незліченно величезна кількість. Найважливіше, щоб подарунок був від усього серця.