Сьогодні ми поговоримо про підводці для повік. На жаль, наші жінки не часто користуються підводками. Деякі вважають, що підводка обтяжує погляд і робить макіяж більш агресивним. А інші бояться, що не зможуть зробити рівну чітку лінію.

Але сьогодні я покажу, як створити простий і красивий, але не вульгарний макіяж.

В постійному асортименті "Инфин" є дві чорних підводки. Я розповім вам, чим вони відрізняються один від одного.
Рідка підводка для очей має гнучкий фетровий аплікатор, створює чітку лінію з глянцевим блиском. Приховує лінію накладних вій. Це підводку слід використовувати тільки для верхньої повіки. Якщо ви користуєтеся накладними віями - то ця підводка ідеальна для вас т.к. вона дуже добре приховує лінію накладних вій. Водостійка захист для очей - двадцять чотири години досконалості. Вона створює м'яку лінію, оксамитовий ефект. За допомогою цієї підводки легко зробити лінію на верхньому або нижньому столітті. Ця підводка легко наноситься, швидко висихають і не змащується під впливом вологи.
Перш, ніж ми приступимо до макіяжу моделей, я хочу дати вам кілька порад з приводу підводок.
Перша - якщо ви робите повсякденний макіяж, то краще використовувати чорну підводку.


На підведених століттях вії виглядають більш об'ємними. Це допомагає привернути увагу до очей.
Друге - якщо у вас не виходить відразу намалювати рівну лінію, то я раджу спочатку поставити крапки між віями, а потім з'єднати їх.
Третє - підводка з фетровим аплікатором або підводка-фломастер набагато зручніше у використанні, ніж підводка з аплікатором-пензликом.
Зараз я покажу вам нескладні прийоми, які допоможуть створити ніжні образи з акцентом на очі. Для гарного макіяжу обов'язково зробити хорошу основу, тому я використовую тональну основу кольору "Оголене досконалість".
Акуратно профарбовуємо всі ділянки шкіри. Для моделі я використовую відтінок номер один. Тепер я виділяю вилиці за допомогою рум'ян. Відтінок троянди ідеально підходить для того, щоб надати свіжості обличчю і виділити потрібні ділянки. Це запечені тіні легкої та ніжної текстури, яка легко наноситься і розтушовують. До речі, якщо форми обличчя не ідеальні, то рум'яні - це ваш вибір.
Я дуже люблю цей продукт, і при наступній нашій зустрічі я обов'язково поділюся порадою, як можна скорегувати особа за допомогою рум'ян.