При виборі духів не варто слідувати тенденціям моди.
Парфуми це акорд. Він поєднує в собі ноти, які проявляються поступово, накладаючись один на одного, створюючи тим самим гармонію аромату.
Верхні ноти
з'єднання верхніх нот, як правило, різке і летучіе.Прі розпиленні їх відчуваєш в першу чергу. Випаровуються через 10-20 хвилин.
Середні ноти (серце)
З'являються незадовго до верхньої ноти. Як правило, це запах троянди, жасмину і лілії. Триматися 3-6 годин на шкірі.
Базові ноти
Це важкі і великі молекули, проявляються в кінці. Використовуються для стійкості духів. Розкриваються від 30-60 хвилин після першого розпилення, і можуть тривати до 24 годин на шкірі.
Аромати поділяються на вісім основних нюхових груп. Є ще одина група, яка складається з ароматів рослин noets. Вони використовуються в ароматерапії та фітотерапії. Два або три назви цих груп об'єднуються при класифікації конкретного аромату, наприклад, східний деревний, квітково-фруктовий, флора-водних і т.д.
Альдегідні духи містять хімічні речовини, що належать до альдегідної групи. Характер: чистий і свіжий. Приклад: Chanel N ° 5 (Chanel)
Ароматичні парфуми, виготовлені з різних трав, наприклад розмарину, базиліка або чебрецю. Характер: свіжий. Приклад: Aqua Allegoria Herba Fresca (Guerlain)
Водні духи будуть містять в основі синтетичні інгредієнти, які нагадують запах моря, гірського повітря і свіжої білизни.


Характер: чистий і сучасний. Приклад: L'Eau d'Issey (Issey Miyake)
Цитрусові, фруктові парфуми включають бергамот, грейпфрут, лимон, мандарин, солодкий апельсин і фрукти, такі як персики, червоні ягоди, кавуни і т.д. Характер: свіжі і легкі. Приклад: Dior Addict 2 (Dior)
Квіткові духи містять екстракти троянди, лілії або жасмину. Характер: солодкий і ніжний. Приклад: Pure Poison (Dior)
Зелені духи, раніше відомий як chypres, виготовляються з бергамота, ладану, пачулі і дубового моху. Характер: деревні і квіткові. Приклад: Coco Mademoiselle (Chanel)
Gourmand духи містять ноти шоколаду або карамелі. Характер: солодкі і їстівні. Приклад: Delices (Cartier)
Східні парфуми це бурштин, мускус, ваніль та інші екзотичні рослини. Характер: теплий і чуттєвий. Приклад: Dior Addict (Dior)
Вуді духи зроблені з лісу, таких як кедр, пачулі, сандалового дерева і ветівера. Характер: чоловічий. Приклад: середземноморський (Elizabeth Arden)
Гірше місце для вибору аромату є магазин. Де всі різні аромати змішуються і плавають у повітрі. Найкраще взяти додому образци, щоб спробувати їх протягом дня.
Чи не розтирайте парфуми на вашій шкірі. Це знищить малі молекули, більш тонкі ноти. Переконайтеся, що ви вже не носите духи на зап'ясті, так як це може змінити склад.