Як багато жінок не носять каблуки бо не вміють. Та краще вже на низькому ніж виглядати смішно і привертати до себе увагу, не те до якого прагнеш. Але не варто бояться. Просто треба знати як правильно ходити на підборах, потренуватися і звикнути. Не можна дріботати ногами, виляти стегнами. Щоб голова не підстрибувала не можна робити великі кроки. Хода плавна від стегна. Це дуже просто йде нога потім тулуб. Щоб уникнути подпріжкі крок повинен бути довжиною Вашої стопи. Носочки ставимо трохи нарізно. Нога на яку ступаєте пряма. Ноги не повинні бути зігнутими. Будьте впевнені в своїй ході. Чи не спешіте.Рукі повинні бути легкими. Але не розставляйте широко ногі.Каблук повинен торкатися землі першим. Чи не правильно ходити в такому взутті на носочках. Ваша хода може писати лінію на землі. Так ходять моделі по подіуме.Ставя ногу за ногою від стегна.
Завжди тримайте поставу. Живіт повинен бути підтягнути, груди вперед. Підборіддя злегка піднятий. Не варто вдавлювати каблук в асфальт.
Отже ми бачимо, що взуваючи каблук ми змінюємо не тільки ходу. Ми змінюємося з ніг до голови.Дуже важливо вибрати правильне взуття. Це коли п'ята не бовтається, нога добре зафіксована. Починайте з невисокого сталого широкого каблука приблизно 5 см. Поступово перейдете на шпільку.Возможно варто почати з платформи. Спершу звикнувши до подьему. Взуття має бути м'якою і зручною. Навряд чи Ви будете виглядати красиво коли натерли мозолі. Нога у взутті повинна згинатися. Якщо нога не згинається це приводь до набряку. Підвищувати каблучек можна через кожних півтора тижні.
Одягнувши високу шпильку потренируйтесь будинку. Потім будете освоювати ходьбу на вулиці. Це куди складніше. По сходах необхідно спускатися граціозно, повільно. Спускаючись, ступати треба тільки на підошву. Коли піднімаєшся вгору по сходах ставимо ногу повністю. Якщо Ви втратили рівновагу не намагайтеся його зловити. Так можна вивихнути ногу. Іноді легше впасти і відбутися легким забиттям.
Стало бути, навчитися красиво ходити на підборах коли знаєш всі правила і поради, це справа практики. Так чого ж ми чекаємо? Навчитися цій справі може кожна жінка, адже бути красивими це наш коник!