Далеко не всім жінкам пощастило мати нормальну шкіру обличчя. Враховуючи нинішні особливості навколишнього середовища такий тип шкірного покриву є досить рідкісним.

Проте не варто засмучуватися з цього приводу. Адже нормальна шкіра, точно так само як і інші різновиди шкірного покриву, вимагає ретельного і постійного догляду. Вона потребує регулярного її харчуванні та зволоженні.

Якщо цього не виконувати - то шкіра досить легко може перейти в інший стан. І такі обставини навряд чи порадують власниць нормальної шкіри.

Для ефективного догляду та підтримки шкіри особи в нормальному стані фахівцями-косметологами рекомендується щотижня очищати шкіру за допомогою скрабірующіх коштів, а також 1-2 рази на тиждень (залежно від віку) робити профілактичні маски.

Але не варто забувати про те, що частота використання масок не повинна перевищувати розумних меж.


Інакше зростає ризик звикання шкіри до них, внаслідок чого вона може стати більш чутливою до різних інфекцій. А для того, щоб дія маски було більш помітним і ефективним, перед її нанесенням на обличчя слід гарненько розпарити шкіру, використовуючи для цього парові ванночки. Для нормальної шкіри час прийняття таких ванн має займати 3-4 хвилини. Якщо шкіра обличчя жирна - розпарювати її слід протягом 15 хвилин, час розпарювання сухої шкіри не повинно перевищувати 5-7 хвилин.

Не забувайте про те, що всі кошти слід наносити на шкіру обличчя акуратно і по можливості рівномірно , уникаючи при цьому області очей і губ.

Скрабірующіе суміші, використовувані в процесі підтримки нормального стану шкіри обличчя, допомагають очистити її від забруднюючих речовин і відмерлих клітин, а також надати їй природну м'якість, шовковистість і здорове сяйво.