Стильний одяг, красиві аксесуари, вдалі мейк - все це важливо, для створення гармонійного і модного образу. Але ніколи ви не будете виглядати по-справжньому доглянуто і успішно, якщо у вас проблеми з головою. У сенсі - на голові. Які ж зачіски будуть модні в 2013?
Насамперед, волосся повинні виглядати натурально. Ніяких "прилизаності" і неприродних відтінків. Про накладне волосся і говорити нічого - висять до пупка нарощені пасма повинні відійти в далеке минуле. Якщо ви фарбуєте волосся, то вибрані колір не повинен кардинально відрізнятися від натурального. Про блондинистий-жовтих і біло-жовтих відтінках точно варто забути.
Наступна тенденція сезону - об'єм. Тоненькі чубчика, залаченние хвости і витягнуті волосся більше не в моді.
Дівчатам-власницям довгого волосся, пропонується робити укладку-завивку. Локони можуть бути будь-якого розміру, головне, щоб вони створювали обсяг і не були ідеально симетричними, а смотрелись максимально природно. Високий хвіст теж в моді, але не варто використовувати багато лаку або гелю. Ще волосся можна зібрати в пучок або класичний вузол, це зробить образ жіночним і витонченим. Звичайно, відмінно виглядатимуть трохи розпатлані коси, всіх варіацій. Мода на коси прийшла до нас ще в минулому сезоні і залишиться, схоже, надовго.Для любительок розпущеного волосся, можна робити начісування і відкидати свою гриву за спину - виглядати буде ефектно. Не варто забувати, що стригти довге волосся потрібно не рідше, ніж в два місяці, інакше не буде ні обсягу, ні природної краси.
Говорячи про стрижках, в першу чергу зазначаємо, що в моду увійшли об'ємні, ідеально-рівні чубчика. На піку популярності знаходяться стрижки "боб" і "каре". Для волосся середньої довжини актуальна каскадна стрижка. Асиметрія все ще використовується провідними стилістами, але вже значно менше, ніж в 2012. Єдине, де асиметрія ще може бути присутнім - довгі косі чубчика, але і вони вже втрачають свою популярність. Власне, для стрижок також актуальний мотив - об'ємні та природні. Звідси і всілякі варіації укладок - від копиці коротких кучериків, до начосу в стилі 60-х.
Для прикраси зачісок пропонується використовувати всілякі шпильки. У тренді будуть прикраси з квітково-лісточнимі мотивами, а також прикраси з бісеру.
Вибираючи зачіску, довіртеся своїй інтуїції і не забудьте подивитися на себе в дзеркало, перш ніж піти новим віянням. Пам'ятайте, що якщо зачіска дійсно вам до лиця, то в тренді вона, чи не так вже й важливо.