Карі очі визнані привабливими, зачаровують і таємничими. Особливо, важко відвести погляд від карих вічко при правильно нанесеному макіяжі. Так як підбір тіней і поєднання кольорів, до коричневим очам, відіграє важливу роль при розробленні звабливого вигляду жінки. Вибираючи тіні для виконання макіяжу на карих очах, потрібно звернути увагу на колір волосся леді. Брюнеткам з карими очима слід віддавати перевагу, сріблястому, золотистому, бузкового, чорного і темно-коричневого кольору тіней. Дівчатам з карими очима і світлим волоссям краще підходять - темно-рожевий, зелений, бежевий і пісочний колір тіней.

При нанесенні денного макіяжу на верхню повіку, спочатку накладається база з бузкових тіней. На далекий край верхньої повіки слід нанести темні тіні і ретельно розтушувати до середини століття. Чудово підійде до такого макіяжу темна підводка або олівець. При використанні олівця - нанесіть по верхньому століттю лінію, що проходить уздовж вій, перед нанесенням тіней. Підводку ж слід нанести поверх тіней. Красиво і натурально виглядає композиція, нанесених на повіки, бежевих і коричневих тіней.


Після того, як нанесені тіні, вії старанно прокрасьте тушшю.

Для вечірнього макіяжу карих очей, застосовуйте стійку косметику, різні блискітки і закріплювач. Такий макіяж повинен бути здійснений на контрасті кольорів. На верхню повіку можна нанесіть фуксію, потім кольоровий підводкою проведіть вздовж росту вій лінію. Після, смарагдовими або зеленуватими тінями накрасьте зовнішні куточки очей, проводячи розтушовування до середини. Також варто провести лінію по нижньому століттю цими тінями, між віями і підведенням. Бездоганним доповненням до подібного макіяжу можуть бути блискітки, які розсипані по верхньому століттю і, відмінно нанесена, подовжує туш.

При виконанні макіяжу на карих очах, необхідно враховувати мета цього макіяжу. Денний макіяж зобов'язаний виглядати природним і непомітним. Що стосується вечірнього макіяжу, то він повинен бути помітним, але при цьому не вульгарним. Не варто забувати про завершення макіяжу, адже карі очі повинні бути прекрасно нафарбовані і доповнені: рум'янами, злегка нанесеними на вилицях, а губки - блиском, м'якого відтінку.