Художнє оформлення нігтів є в даний час дуже поширене явище в манікюрної середовищі. Розпис по нігтю, як окремий вид нігтьового дизайну, виділяється значною простотою і дизайнерським різноманітністю малюнків.

В даному виді манікюру використовуються фарби на водно-акрилової основі, які наносяться на попередньо нафарбовані до цього нігті. Фарбу наносять спеціальним пензликом. Звичайно, можна спробувати зробити таку розпис самостійно, але у професійного майстра це вийде набагато краще. А для того, щоб отримати саме той неповторний образ, який Ви задумали, доведеться просто поділитися своїми ідеями з тим фахівцем, який удостоїться честі оформляти ваші дизайнерські фантазії в реальність.

Дуже красиво виглядає манікюр, на якому повторюються елементи прикрас вбрання нареченої: зображення квіточок на нігтьових пластинах такого ж кольору і форми, як на плаття або весільному букеті.

У площинному дизайні для ефектного прикраси нігтьових пластин можна використовувати фольгу, мережива, мікроблескі, пісок для нейл-арту .


Основна зручність даного виду - такий дизайн виходить плоским, що не випирає і не заважає звичайного способу життя.

Для художнього розпису використовуються такі матеріали:

  1. Фольга, яка призначена для прикраси нігтьових пластин, буває відривний. Вона має багату кольорову гаму. Цей допоміжний матеріал акуратно наносять на напівпрозорий, безбарвний лак пензликом з невеликою щетиною. Для того, щоб уберегти фольгу від стирання, зверху на неї наносять лак-закріплювач.
  2. Щоб нанести фольгу-своділку , використовують тонку паличку, а щоб прикріпити фольгу до нігтьової пластини, необхідно використовувати спеціальний клей. На нігтики її кладуть лицьовою стороною, а паперову основу знімають через певний час. Фольга такого типу має найчастіше невигадливі тони.
  3. Смужки з фольги - це підготовлена для нанесення фольга. Вона має клейову основу, прикріплюється на висушені нігті, зверху обов'язково необхідно нанести лак-закріплювач. Смужки бувають золотого, срібного кольорів.