Багато людей страждають надмірною вагою, бажаючи його позбутися, схуднути швидко, причому, схуднути назавжди. Для цього потрібна спеціальна дієта, а точніше, рецепт схуднення. Нижче представлені три найбільш популярних і ефективних таких рецепта, які допоможу Вам схуднути і забути, що таке зайві кілограми і сантиметри на талії, а також целюліт.
1. Консервативний рецепт схуднення.
Такого роду рецепти містять в собі повну відмову від мучного та солодкого, газованих і алкогольних напоїв, куріння, жирного і гострого строком на п'ятнадцять днів, за які Вам вдасться повністю позбавитися від целюліту і схуднути на вісім-десять кілограм. Також потрібно регулярно займатися вправами для черевного преса, грудних м'язів і сідниць - це допоможе Вам схуднути назавжди.
2. Знежирена дієта.
Така дієта забороняє їсти все жирне, гостре й солоне. Солодке і борошняне також потрібно обмежити.


Харчуватися слід свіжими овочами та знежиреними молочними продуктами. Ця надійна дієта разом з фізичними вправами допоможе Вам схуднути на шість-сім кілограм і позбутися целюліту за двадцять днів, причому, шлунково-кишковому тракту буде завдано мінімальної шкоди.
3. Овочева дієта.
Ця надійна дієта забороняє вживати в їжу будь-які продукти крім овочів і фруктів в будь-якому вигляді (крім зацукрованих!) І зеленого чаю без цукру. Рецепти такого роду допомагають скинути п'ять-вісім зайвих кілограмів за два тижні, але Ви повинні враховувати, що ні від якої дієти немає толку, якщо вона застосовується без занять спортом. Не обов'язково вставати на гірські лижі або сноуборд, потрібно хоча б ходити пішки по півгодини в день або бігати вранці протягом п'ятнадцяти хвилин, такий метод схуднення допоможе позбутися целюліту і підтягти розтягнуту зайвим жиром шкіру.