Ізраїльські вчені провели експеримент, результат якого виявився просто сенсаційним! Виявляється, щільний вечірній вечерю ніяк не пов'язаний із зайвою наборів ваги.

Майже півроку вони спостерігали за групою добровольців, які вирішили схуднути. Худнуть розбили на дві групи. Одна група вечеряла виключно вуглеводною їжею, інша - білкової. Через півроку кращі результати скидання зайвої ваги показала саме та група учасників, яка перед сном налягала на макарони і картоплю. Причому, саме у тих, хто ввечері приймав вуглеводну їжу, помітно знизилися показники вмісту рівня цукру в крові.

Група "углеводніков" заявила, що вечірній вечерю допоміг відбити у них тягу до солодкого, адже для схуднення воно під забороною! Після ситної вечері їм весь наступний день не так хотілося їсти і вони цілком наситились маленькими порціями. Ось тому і схудли швидше тих, хто на ніч міг собі дозволити лише шматочок пісного м'яса або миску нежирного сиру.

За словами директора ізраїльського інституту діетологоіі і дієтотерапії, людина обов'язково повинна вечеряти.


Особливо, це стосується "сов". Якщо людина цілком активний до першої години ночі, а повечеряв о шостій вечора, то який толк в настільки тривалій перерві в прийому їжі? Адже це може призвести до гастриту, зниженню цукру в крові і навіть непритомності.

Але і з вибором меню для пізньої вечері слід керуватися здоровим глуздом. Їсти на ніч торт або булки з молоком - не кращий варіант. Краще відваріть собі гарну порцію макаронів з твердих сортів пшениці. (Без кетчупу і сосисек). Відмінно підійдуть для вечері і тушковані овочі.

Ізраїльські дієтологи радять вечеряти за чотири години до сну! Можна розбити свою вечерю на дві частини, тоді зайві жири підуть швидше, та й шлунку буде легше перетравити з'їдене.