Ви вирішили зробити манікюр, але ваші нігті далеко не ідеальні. Є вихід-наростити нігті. І це можна зробити самостійно, просто купивши необхідні для цього матеріали. Існує три способи.
Перший, який буде найпростішим. Купити вже готовий набір накладних нігтів. Плюс цього способу в тому, що вони обійдуться вам не надто дорого. Але, є і мінус, якість таких нігтів буде не високим, та й виглядають вони не дуже привабливо.
Другий спосіб - акриловий. Цей спосіб нарощування нігтів є найпершим в індустрії манікюру. Заснований він на застосуванні акрилу, який містить в собі рідину і пудру. Існує два методи нарощування нігтів за допомогою акрилу: перша - на типсах, друга на формах. Перша методика досить відома, а от друга методика ґрунтується на формуванні нігтя за допомогою полімерного матеріалу. Нарощуючи нігті акриловим способом, ви захищаєте власні нігті від вологи і поганого впливу навколишнього середовища. Другий плюс цього способу в тому, що нігті будуть міцніше приблизно в п'ятдесят разів, і акрилові нігті будуть дуже довго триматися: близько трьох місяців, якщо, звичайно ж, проводити корекцію кожен місяць. Але негативні моменти теж є: це неприємний запах і акриловий матеріал - речовина токсична, який чинить шкідливий вплив на нігтьову пластину і організм і може викликати алергію.
Третій спосіб, який є найпопулярнішим - це нарощування нігтьових пластин з використанням напівсинтетичних і натуральних компонентів. В основному це смола видобута з дерев хвойних порід. У цьому випадку, матеріали будуть абсолютно безпечними для організму. Гель пропускає повітря, має антибактеріальну впливом і надає лікувальну дію. Також при нарощуванні цим спосіб є можливість застосування різних прикрас, таких як: кольорова фольга, стрази та багато іншого. Але, у разі поломки, доведеться нарощувати новий ніготь. Цей спосіб є більш дорогим, ніж акриловий - це ще один мінус.
При нарощуванні нігтів самостійно потрібно пам'ятати і про вплив на ваші нігтьові пластини, яке буде не самим позитивним.


Якщо є подряпини нігтів або пошкоджена кутикула, можна занести інфекцію або грибок. Найпоширенішими грибковими захворюваннями є оніхомікоз і кандидоз, які мають негативний вплив на нігті і можуть призвести до деформації або їх руйнування. При ураженні нігтів цими грибками нігті темніють і кришаться. Також, якщо ви досить часто нарощуєте нігті, може виникнути дистрофія нігтів, яка може викликати алергію і руйнування нігтів. Найчастіше вона виникає через використання акрилових сумішей для нарощування.
Існує ряд протипоказань для нарощування нігтів, таких як: цукровий діабет, розлад кишечника. Не слід також займатися нарощуванням штучних нігтів при лікуванні антибіотиками.
А щоб ваші натуральні нігті після процедури нарощування виглядали здоровими, потрібно робити ванночки для їх відновлення. Найкориснішою буде ванночка з використанням рослинної олії. Для її приготування необхідно три краплі йоду, п'ять крапель гліцерину і трохи рослинного масла. У готову суміш опустити на кілька хвилин руки, а потім прибрати надлишки суміші серветкою. Не менш корисні і содові ванночки, які використовуються для зміцнення нігтьових пластин. У склянку теплої води (приблизно 37- 39 градусів) кладеться одна столова ложка харчової соди. У приготовлений розчин опускаються кінчики пальців. Процедуру повторювати десять днів, потім зробити перерву тиждень, і потім повторити курс.
Не мале вплив на здоров'я нігтів надає і наша їжа. Тому вона повинна включати в себе продукти, багаті йодом, кальцієм, залізом і вітамінами В, такі як: сочевиця, квасоля, цитрусові, горох, м'ясо.
Зростання нігтів також залежить від багатьох факторів. Деякі прості вправи допоможуть вам домогтися швидкого зростання. Це найпростіші постукування по твердій поверхні нігтями. І не забувайте: що прання, холод або сонце можуть нашкодити нігтям, тому потрібно постійно користуватися кремами і маслами. Нарощування нігтів будинку це процедура досить цікава і не складна, головне дотримуватися всіх правил і підтримувати здоров'я натуральних нігтів.