Скільки жінок, хвилюючись і виходячи з себе, часом помилково констатують: "Моя фігура нестандартна". Кожна представниця прекрасної половини людства мріє і стрункої фігури.

Втіленням цієї мрії займаються кращі фахівці. Працювати є над чим, адже проблема ожиріння залишається актуальною у багатьох країнах. Хто пропонує голодування, хтось інші способи, а ось професор Брайан Уансінк впевнений, що краще витратити три тижні на вироблення корисних звичок, які дозволять бути стрункою все життя.

На його думку, періодичні дієти і ведення суворого підрахунку калорій не дають потрібного
Ефекту.


Зайві кілограми все одно повертаються.

Професор пропонує бути чесним по відношенню до себе, не заспокоювати себе тим, що з'їм сьогодні пару цукерочок, і вистачить. Купуйте тоді маленьку шоколадку, грамів на двадцять.

Слідкуйте за тим, що купуєте. Краще купувати натуральні і корисні продукти. Краще фрукти, ніж тістечка. Ніколи не перекушуйте на ходу, інакше порушите травлення, і не зможете контролювати обсяг з'їденого.

Чи не радить професор і захоплюватися голодуванням. Хочете їсти - влаштовуйте перекус, для якого підійдуть яблука, груші, фруктові салати, йогурт або кефір і т.д.