Днями відомий британський дизайнер Paul Smith (Пол Сміт) явив світу своє нове парфюмерне творіння - жіночий аромат "Optimistic". Назва новинки говорить сама за себе: оптимізм! Саме такий життєвої позиції дотримується сам сер Пол, подібної поведінки він чекає і від тих, для кого призначається цей чудовий, чарівний аромат.

"Я хотів створити такий аромат, який якнайкраще зміг би відобразити моє власне ставлення до життя. Його основне покликання - передати той дух позитиву та оптимізму, ентузіазм молодості і невичерпну енергію, яку я маю щастя щодня бачити навколо себе. Незважаючи на всі кризи, що вирують в сучасному світі, молодь повинна дорожити своїм часом. Вони повинні дивитися на майбутнє з оптимізмом, саме так, як це робили їхні однолітки в так звану "епоху Flower Power", тобто в хіпові шістдесяті ", - в такому дусі охарактеризував своє нове творіння іменитий дизайнер.

Над створенням "Optimistic" трудилася знаменита парфум-дама Франсуаза Карон (Francoise Caron).


Її стараннями народилася на світ унікальна пахуча рідина, з лишком наповнена тим самим невичерпним оптимізмом, чарівність якого відтіняє поєднання традиційної британської елегантності і істинно французького навіженства.

"Optimistic" відноситься до сімейства квіткових, фруктових ароматів. Його парфумерна композиція побудована на наступній "пірамідці":

  • "верхні ноти" - рожевий грейпфрут, лічі, малина;
  • "ноти серця" - журавлина, запашний горошок, мандарин , мигдальне печиво;
  • "базові ноти" - ірис, пачулі.

Аромат "Optimistic" від Paul Smith представлений в концентрації Eau de Toilette. Номінальний обсяг флаконів, що таять в собі цю пахучу рідину, становить 30 мл, 50 мл і 100 мл.

До слова, досить-таки оригінальне оформлення упаковки і пляшечок, обрамлених так званими "танцюючими" смужками рожевих відтінків, є заслугою арт-директора компанії Paul Smith Алан Абуда (Alan Aboud).