Дизайн нігтів - це процес перетворення ваших нігтів на справжній витвір мистецтва. До такого дизайну відноситься художнє оформлення нігтьових пластин, а нарощування нігтів є найцікавішим його напрямком.

Спробуємо розглянути основні види малюнків на нігтях. Найчастіше вони відрізняються між собою за принципом походження дизайну.

Для "американського" виду характерні довгі, покриті яскравим лаком, округлої форми нігті.

Основним технічним правилом "іспанського" манікюру є багатошаровість : насамперед на нігтьову пластину наноситься основа, пізніше - шар лакують кошти рожевого або білого відтінків, потім накладається яскравий лак, який в кінці процесу покривається закріплює рідиною.

"Французький" манікюр (френч) підходить до будь-якого стилю одягу, можливо саме з цієї причини він дуже популярний. Виконується лаком, іноді - акриловими матеріалами: кінчики нігтів нарощуються або фарбуються білим кольором, решта покривається прозорим, іноді рожевим тоном.

"Фан Френч" - різновид, яка відрізняється від класичного кольоровою гамою (кінчик нігтя, решта його частина - кольорові). "Френч-дизайн" - виконання на кінцях нігтів різних дизайнерських елементів акрилом або фарбами. Лаками-хамелеонам створюється такий оригінальний ефект зміни кольору, який безпосередньо залежить від освітлення. Лаки-галогени світяться в ультрафіолетовому освітленні вечірніх дискотек. Ще існують лаки "під мармур" і ті, які мають "потрісканий" ефект.

Наступний тип нігтьового дизайну - розпис пластин китицями. Виконується необхідний малюнок в будь-якому напрямку акриловими фарбами, якими іншими матеріалами (лаками і блискітками, різнокольоровими пудрами, які наносять кистями різної товщини, можливо відточеними паличками).


Часто малюнок доповнюється різними допоміжними елементами: стразами і блискітками, намистинками і стрічками, мереживами, металевими нитками. Дуже популярне використання "перекладних картинок", які тонко і грамотно будуть підкреслювати обраний стиль.

Ще одна модна напрямок дизайну нігтів - пірсинг, що представляє собою прикрасу кільцями, які протягують через прокол в нігті.

"Акваріумний" дизайн - ще один вид нейл-арту, композиція на нігтях знаходиться нібито за опуклим "склом".

Кришталеві нігті - акрилові нігті, які виконані на формах, прозорих типсах, зверху на них може бути зроблений малюнок.

На нігтях можна виконувати об'ємний дизайн, використовуючи для цього кольорові акрилові пудри. Також на нігтях ліплять різні декоративні елементи (пелюстки, квіти, маленьких чоловічків).

Дизайн нігтів виконується на будь-яких нігтях - натуральних, накладних, нарощених, використовуючи для цього найрізноманітніші технології. Щоб не псувати власні нігті, краще використовувати "перекладні картинки", різні аплікації, прикрашати фольгою, різнобарвною стрічкою, розписувати кольоровими лаками, готовими трафаретами, лаками з блискітками, блискучою пилом, лаками-хамелеонами і галогенами. Стрази залишають на натуральному нігті вмятинки, до того ж тримаються вони набагато гірше. З накладними нігтьовими пластинами можна не панькатися - тут доречні дірочки для різної біжутерії. Застосовуючи акрилові та гелеві технології, є можливість вибрати вподобаний дизайн, виконати будь-які фантазії.