Пластикові пляшки можна використовувати не тільки за призначенням. У зв'язку з великою кількістю скупчуються тари в кожному будинку, люди, наділені фантазією, навчилися робити з пляшок декоративні парканчики, альтанки, величезні теплиці і просто милі, невеликі вироби. Давайте опишемо кілька простих способів застосування пластикової тари.

Усім городникам і садівникам давно вже відомо, що з пластикових пляшок можна зробити невеликі теплички для рослин. Пластикові пляшки можна використовувати для вкорінення або підтримки підвищеної вологості саджанців. Також можна зробити колбу, яка буде використовуватися для ізоляції рослини, підозрюваного в наявності шкідників або хвороби.

Щоб зробити такий виріб, потрібно взяти пластикову пляшку підходящого розміру, яка обов'язково повинна бути безбарвною, для безперешкодного проходження світла. З неї зрізається дно, а використовується верхня частина з пробкою, яку можна використовувати як пробки. Рослини, які потрапили під такий ковпак, обов'язково потрібно оберігати від потрапляння прямих сонячних променів.

Під час опалювального сезону за допомогою пластикової пляшки можна збільшити вологість повітря в приміщенні. Для цього пластикову тару потрібно наповнити водою і підвісити на спеціально зроблені S-подібні гачки, прикріплені до батарей. Вода буде поступово випаровуватися, а пар підніматися до підвіконня, на якому стоять рослини.

З пластикової пляшки можна зробити дуже зручне споруда для вирощування або посіву різного насіння.


У разі, коли термін проростання насіння розтягується на кілька місяців, збільшується ризик появи грибка на грунті. Щоб цього не сталося, слід ізолювати рослину від навколишнього середовища. Зробити це можна знову ж таки за допомогою пластикової пляшки. Її розрізають на відстані 7 см. Від краю дна. Нижня частина буде служити горщиком, в який насипають субстрат і садять насіння. Верхня частина, у вигляді ковпака, служитиме кришкою має достатню кількість повітря. Для того щоб споруда була максимально герметичним, слід нижній зріз ковпака опустити в киплячу воду на кілька секунд, він трохи зіщулиться, що дозволить верхівку вставити в нижню частину з субстратом. Також, місце з'єднання можна обмотати скотчем, це буде підстраховуванням. Пробка на ковпаку повинна бути щільно закрита, іноді її можна відкривати для провітрювання.

Взимку досить проблематично перевозити кімнатні рослини. Для того щоб їх не переохолодити, пляшки слід наповнити гарячою водою і помістити в перевізні коробки, так як пластик добре зберігає тепло.

Ось такі прості пристосування можна зробити з пластикових пляшок. Головне мати під рукою гострі ножиці і кілька екземплярів цієї тари.