Багато дівчат мають дуже багато проблем зі шкірою обличчя, якщо вона у них дуже жирна. З цієї причини їх постійно супроводжують шкірні висипання і жирний блиск. Жирна шкіра окрім негативу, обдарована ще й позитивною стороною. Ця сторона така - на жирній шкірі обличчя зморшки з'являються набагато пізніше, ніж у інших типів, тому що жирна шкіра набагато еластичнішою сухою.

Щодня дівчата ведуть боротьбу з сальними залозами, які виробляють шкірне сало, через який шкіра обличчя стає такою жирною. За такою шкірою необхідний правильний догляд, який можна розділити на три обов'язкові процедури. Перша процедура - це очищення, друга - тонизирование, і третя - зволоження.

Що потрібно пам'ятати про очищення, якщо шкіра обличчя дуже жирна

Дівчата повинні звикнути, що процедура очищення починається з умивання, яке має відбуватися кілька разів на день теплою водою з додаванням різних очищувальних засобів. Засоби для вмивання вибирайте самі, на свій розсуд, але пам'ятайте, що воно не повинно бути агресивним. Дуже часто дівчата, у яких жирна шкіра обличчя, роблять величезну помилку, купуючи косметичні очищають засоби з сильною концентрацією активних речовин. Спиртовмісні засоби вам не допоможуть, а от спалити шкіру обличчя можуть запросто. Після цього сальні залози почнуть працювати ще активніше.

Тонізація, якщо шкіра обличчя дуже жирна

Наступною процедурою є тонизирование.


Тільки, чомусь більша частина дівчат, цю процедуру уникає або не вважає важливою, як інші. Правильний підбір тонізуючий засіб матиме позитивний вплив вашій шкірі. Цей препарат видалить залишки попереднього речовини, що дозволить нанести крем на шкіру обличчя. Тонізуючий тонік, також не повинен містити спирт. Багато хто використовує спирт в домашніх умовах по догляду за шкірою обличчя, на якій відбуваються постійні висипання, але лікарі вже довели, що користі від спирту немає, а є сильне роздратування і прогресуючі запалення.

Зволоження, якщо шкіра обличчя дуже жирна

У жіночій косметичці обов'язково повинен бути присутнім зволожуючий крем або гель, але крем не повинен бути сильно жирним. Відмовлятися від зволожуючих засобів взагалі, косметологи не рекомендують, так як шкіра обличчя потребує зволоження. Тому придбання зволожуючого гелю для обличчя позбавить вас від деяких непотрібних проблем.

Крім цих процедур, кожна дівчина зобов'язана доглядати за своїм обличчям щодня. Робити очищаючі маски, ванночки і користуватися скрабом, якщо у неї жирна шкіра. Мертві шматочки шкіри знімаються за допомогою масок з глини. Такі маски не травмують верхній шар шкіри і не піддають шкіру запалень.

Також дуже важливим етапом, якщо у дівчини жирна шкіра, є правильне харчування, відмова від сигарет і алкоголю. Тільки так ваше обличчя буде виглядати привабливим і, головне, здоровим.