Отримали все, що потрібно? Особистість життєво необхідна в мистецтві проведення вечорів на радіо. Чи є ви смішним, цікавим, залучаєте ви людей як магніт? Чи можете ви базікати довгий час без підказки? Володієте ви навичкою перемикатися, коли щось йде не так або ви будете ризикувати зловісної тишею мертвого ефіру? Важливим є також ваш голос. Завдяки невеликому технічному видозміни і стисненню, від вас більше не потрібно особливо глибокого голосу. Але вам треба навчитися говорити ясно і граматично правильно.

Яким диск-жокеєм ви бажаєте стати?

Клубний ді-джей на радіо.

При відтворенні різних композицій в один сет (відтворення міксу), виконуйте це точно також, як це б робили в клубі. Можливий обмін декількома похрюкивание і представлення доповіді про дорожній рух.

Музикознавець.

Фанатичний колекціонер і відкривач. Він еклектичний подібно Джонді Пилу, Джілса Петерсону або Рону Еллен або таким жанровим експертам, як Тім Вествуд (хіп-хоп) або Фабіо і Груврайдеру (барабани і бас).

Комерційна сторона.

Відтворення швидкої, запальної музики, комерційного танцю або кращих 40 виконавців з короткими проміжками балаканини.

Персонаж.

Жартівник, це відноситься до ранкового шоу, в якому розмова превалює над музикою, людський зоопарк, коли ви спілкуєтеся з групою дурних товаришів або шокуючий диск-жокей, де ви нападаєте на весь світ. До цієї категорії підходять Кріс Еванс, Сара Кокс і геній Марка і Лорда.

"Розмовне радіо".

Журналіст. Або інтерв'ювання гостей, або прийняття дзвінків від слухачів. Приймаючі участь організатори зазвичай ставляться до людиноненависників правого крила, бо це викликає роздратування великого числа людей і вони хочуть зняти трубку телефону.

Необхідні технічні навички.

Основними навичками, пов'язаними з поданням шоу є використання мікрофона, управління столом (регулювання гучності різних джерел звуку), управління записами, відтворення співзвучь, прийняття дзвінків, звернення до новин, прогнози погоди, і організація змагань. Чим більше виробничих навичок ви маєте, тим більше у вас можливості отримати роботу.

Програмування.

Шоу володіє підготовленим порядком проведення. Навчіться виконувати його. Невеликі радіостанції все ще використовують письмові тимчасові листи, більші задіють автоматизоване програмне забезпечення, таке як Audio Enhance www.aukioenhancedps.co.uk, Simian www.broadcast.co.uk/simian.htm або Raduga www.raduga.net.

Редагування.

Заздалегідь записуються жарти ді-джея або серйозні повідомлення є ключем до підвищення інтересу до вашій передачі. На деяких станціях це все ще означає зрощення плівки шириною чверть дюйма. Повсюдно це виконується за допомогою Pro-tools www.digidesign.com.

Обробка сигналу.

Принаймні, зрозумійте, як правильно регулювати ваші рівні. Тут робота більш відповідальна, ніж у клубі.

Як створювати промо CD.

CD є засобом, за допомогою якого радіо-ді-джеї отримують роботу.


Ваші CD повинні бути представницькими і привабливими з ясними подробицями для контакту.

Редагуйте музику належним чином.

Все, крім голів і хвостів. Це є вашим навичкою між композиціями, які хочуть почути люди.

Відправляйте промо CD в належні місця.

На радіостанції, де ви хочете працювати, на радіостанції , які можуть найняти вас. Подумайте про їх форматі і розмірі.

Будьте самим собою.

Вони шукають спокійного професіонала, тому ви не повинні нервувати.

Як прорватися на радіо.

Способом проникнення є звичайний ентузіазм. Радіо заповнене зірками, які починали, як балакучі рознощики чаю або енергійні секретарі в приймальні. Радіостанції рідко містять великий штат, тому навіть в умовах цієї динамічної роботи, цілком можливо звернути на себе увагу. Тим не менш, конкуренція є жорсткою, тому вам краще також мати певний досвід на студентському або лікарняному радіо, або навіть на піратської радіостанції. Пройдіть деяку належну підготовку і виконуйте те, про що вас попросять.

Студентське радіо.

Більшість шкіл та університетів підтримують деяку форму мовлення. Студентська мовна мережу. Мовлення через Інтернет, студентські чарти і зв'язку з радіо-сайтами університетів.

Ліцензія на обмежене радіо-обслуговування.

Ці ліцензії видаються урядом місцевим радіостанціям, що дозволяють їм віщати одноразово до 28 днів.

Пиратское радіо.

Устаткування може бути не найсучаснішим, але таке мовлення дуже корисно з точки зору освіти.

Інтернет-радіо.

Деякі великі монстри перестали існувати, коли лопнув міхур Інтернету, але аматорські та навчальні радіостанції продовжують работать.
www.deepmix.ru/
www.radio-now.co.uk/web/htm
www.selectbestoftheweb.co.uk/radio.html
www.groovetech.com

Учебные курси.

Орієнтуйтеся на ті, які охоплюють виробництво і презентацію. Вони навчать технічним навичкам, які потрібні, щоб справити враження на роботодавців, поряд з ефірним досвідом. Більшість мають договори з мовними фірмами. Якщо ви безробітний, то деякі з них безкоштовні. Якщо ви досягнете роботи, то існує багато посад з неповною зайнятістю.

Хто є хто на радіостанції.

Директор програми.

Схвалює ігрові переліки, придумує нові програми та формати, турбується про число слухачів і зазвичай наймає ді-джеїв. Часто, це колишній ді-джей.

Керівник музичної програми.

Працює під керівництвом директора програми. Вибирає музику, становить ігровий перелік (з ді-джеями та продюсерами). Має відносини з музичними сприяють фірмами.

Продюсер.

Працює під керівництвом керівника музичних програм і переглядає окремі програми. Готує запису і порядок дії.

Інженер.

Технік, який виконує студійну роботу. Піклується про якість сигналу і звуку.