Кожна мама після народження дитини задається питанням: "Чим прати речі новонародженого?" Одні вважають, що миючі засоби і відбілювачі шкідливі шкірі новонародженого, інші ж навпаки вважають, що прати речі необхідно з отбеливателями, щоб убити мікроби. Скільки людей, стільки й теорій про те, чим прати речі новонародженого. У цій статті ми спробуємо в них розібратися.

Найперше, що потрібно зробити перед тим, як почати прати, це вивчити всі бирки на одязі малюка. У нинішній час одяг для новонароджених стали робити з вогнезахисними властивостями, тому її не можна прати в милі, а тільки миючим засобом, тоді пламезамедляющіе якості не втрачаються. Бірки на такому одязі чітко дають зрозуміти, що використання мила при пранні категорично заборонено. Інші речі, які не мають таких властивостей, можна прати як милом, так і використовувати миючі засоби.

У перші кілька місяців одяг новонародженого краще прати милом, а потім вже можна переходити на спеціальні порошки для дітей. Коли малюк підросте і зможе самостійно повзати, одяг буде досить сильно забруднюватися, ось тоді вже можна починати прати речі з додаванням відбілювача, біодобавок, антистатичний і т.д.

Відбілювач і речі новонародженого

Хлорний відбілювач дуже добре знищує мікроби. Багато мам використовують його при пранні підгузників, пелюшок або одягу хворої дитини, для того, щоб мікроби не поширювалися.


Прі не чутливій шкірі новонародженого відбілювач не шкодитиме малюкові і ніяких подразнень не з'явиться. До того ж, якщо одяг малюка добре виполоскати, то всі хімічні властивості повністю зникають.

Не рекомендується використовувати відбілювач постійно, для прання повсякденного одягу. Чим менше ви будете використовувати хімії, коли будете прати речі новонародженого, тим більша ймовірність того, що ваш малюк не придбає ніяку алергію. Тому, багато хто воліє використовувати звичайне чисте мило або спеціальні миючі засоби для речей новонародженого. Не варто забувати, що всі миючі засоби, якими ми стираємо, все одно містять, хоч і мала кількість, різних хімікатів. Тому, всі речі новонародженого необхідно ретельно виполіскувати.

Чим прати речі новонародженого, який страждає алергією

Якщо ж ваш малюк страждає алергічним висипом, можливо, що збудником її як раз таки і є миючий засіб або мило, яким ви надаєте перевагу прати речі. У такому випадку слід використовувати порошки і рідкі миючі засоби для новонароджених, які володіють гіпоалергенними властивостями. Мамам новонароджених, шкіра яких особливо чутлива і ніжна, слід дуже обережно ставитися до вибору засобу, яким вона буде прати речі свого малюка.