У грецькій міфології богиня удачі виглядала у вигляді спрямованої вперед жінки, голова якої завжди була спрямована назад. За легендою, щоб зловити удачу, потрібно було вловити короткий момент, коли богиня поверне голову і зловити її за волосся. Це було дуже давно і швидше за все, не правда. Як сучасній людині привернути до себе удачу і гроші? Як зробити так, щоб нам завжди і у всьому везло? Ми спробуємо поділитися з вами секретом, як залучити удачу і гроші.

Для того, щоб привернути удачу і гроші не треба бути геніально талановитим, навколо мільйони звичайних людей, яких по життю супроводжує удача і везіння. Удача ніколи не вибирає, на кого звернути свій погляд - вона дана кожному. Проблема в тому, що далеко не кожен зможе її помітити і залучити гроші і удачу.

Що таке гроші і як їх залучити

У нинішній час гроші правлять світом. Гроші стали для нас невід'ємною частиною життя і практично кожен з нас ламає голову над тим як же привернути до себе ці гроші. Адже маючи багато грошей, ми зможемо зробити своє життя більш комфортним, вони нам дають можливість свободи і навіть можливість владі. Здавалося б, що таке гроші - звичайний папір з водяними знаками, і мати її в достатку може кожен. Тоді чому, до одного цей папір наче так і липне, а інший ночей не спить, ламаючи голову, як залучити удачу і гроші?

Езотерики вважають, що гроші мають енергію з властивостями тяжіння до чого-небудь або відштовхування від чого-небудь. Якщо це дійсно енергія, то їй можна управляти. А робити ми це будемо за допомогою правильно виробленого відношення до грошей. Для початку подумайте, як ви ставитеся до грошей, що ви про них думаєте і що вони для вас уособлюють. Вважається, що гроші люблять, коли їх поважають, що не звеличують до розмірів божества і не лають, на чому світ стоїть, а просто поважають. Ще, щоб привернути до себе гроші, не потрібно їх "консервувати", вони цього не терплять. Як і не терплять бездумного марнотратства, тому тут потрібно вибрати золоту середину. Виходячи з цього, ми зробимо висновок, щоб залучити гроші і удачу, нам потрібно поважати гроші і витрачати їх з радістю, але витрачати до тих пір, поки покупки приносять нам задоволення. Слід розуміти, що чим довше ви будете отримувати задоволення від витрати, тим більше до вас буде приходити. Якщо ви вже відчуваєте, що потім будете шкодувати про придбаної речі, то не варто більше витрачати гроші. Ось вона, золота середина, яка допоможе залучити гроші і її потрібно дотримуватися і розвивати, адже витрачати гроші із задоволенням - це дуже вигідно.

Щоб залучити гроші і удачу потрібно наполегливо працювати

Удача, як жінка, любить, щоб за нею доглядали, домагалися, пестили і плекали. Тому удачу і гроші зможе залучити лише той, хто буде старанно працювати. Везіння і гроші не прийдуть до вас, якщо ви будете лежати на дивані. Так що, якщо вам для отримання більш високооплачуваної роботи потрібно вивчити англійську мову, то значить йдіть і вчіть. Згадайте казку про Емеле-дурника, який собою уособлює народну мрію про удачу.


Навіть йому, ледареві і нероби, для того, щоб виловити чарівну щуку, довелося злізти зі своєю печі.

Залучити удачу і гроші зможе лише та людина, яка буде вперто йти вперед, не звертаючи уваги ні на які обставини . Навіть, якщо вам здається, що нічого хорошого вас попереду не чекає, не впадайте у відчай. Забудьте і навіть не сподівайтеся, що вас, таку талановиту, горду, яка не хоче нав'язуватися дівчину обов'язково оцінять і будуть один у одного виривати з руками і ногами роботодавці. Ні, потрібно говорити про себе, відкривати всі двері, навіть ті, де вас не чекають. Тільки завдяки своїй завзятості ви зможе привернути успіх і гроші.

Позитивний настрій допоможе привернути успіх і гроші

Врахуйте, що якщо вранці ви встали не з тієї ноги, вода закінчилася, кава втекло, а улюблена собака погризли улюблені туфлі, то не сподівайтеся, що в цей день удача повернеться до вас обличчям. І справа тут зовсім не в тому, що вона така капризухи, просто ви, переживаючи власне поганий настрій, її навіть не помітите. Тому, щоранку потрібно починати з "бойової стійки" щасливої людини. Поводьтеся, як найщасливіша людина у світі, навіть якщо немає особливого приводу для радості. І повірте, вам справді почне везти - ви як магніт, зможете залучити удачу і гроші.

Щоб привернути удачу і гроші, потрібно чітко визначити, чого ви хочете. Не можна хотіти всього і відразу, здійснення бажаного відбувається поступово. Приміром, одна мріє про публікації в модному журналі, для іншої подарунком долі стане місце економіста в престижній фірмі, а для третьої саами великим щастям буде міцна сім'я. Тільки та, яка чітко знає, чого хоче, зможе привернути до себе удачу і гроші, яка прагне до здійснення своєї мрії всіма можливими і не можливими способами.

Щоб привернути удачу і гроші, потрібно багато чим пожертвувати

Як відомо, за все в цьому житті потрібно платити, повірте, удача теж зажадає свою плату. Якщо для вас межею мрій є карколомна кар'єра, то вам доведеться повністю забути про всі минулі захоплення, хобі і навіть відпочинок для вас стане скороминущим явищем. Якщо ж ви мрієте про щасливу родину, то вам доведеться змиритися з щоденним, наданими побутом і т.д.

Після того, як ви зможете залучити удачу і гроші, вам належить зробити все, щоб не втомитися від неї . Та, виявляється, від удачі можна втомитися. Всі ми зустрічали у своєму житті цілком успішної людини і змученим обличчям і втомленими очима. Справа тут в тому, що ще ніхто не зміг домогтися чогось морально не вибившись із сил. Найчастіше, для щасливої людини чергова перемога перетворюється на рутинну роботу. У певний момент настає втома і розуміння того, що мрія здійснена, а радості, в общем-то, і ні. У такому випадку, слід зупинити, озирнутися навколо і тимчасово припинити бігти вперед. Хто знає, що подарує вам доля після відпочинку. Повірте, якщо ви дійсно любите вашу удачу, то нікуди вона від вас не дінеться.