Більшість жінок стикається з проблемою створення красивої зачіски чи не щоранку. Доглянуті гарне волосся роблять жінку привабливою, притягаючи погляди. Але часом, щоб домогтися такого ефекту, доводиться витрачати багато часу і сил. Щоб полегшити це завдання, на допомогу жінкам приходить правильно вибраний фен, допомагаючи кожен день створювати кращі зачіски.

Який фен краще вибрати: ваші потреби

Перш ніж визначитися, який фен краще вибрати, і зайнятися вивченням характеристик сучасних моделей, потрібно визначитися, для чого вам потрібен фен. Якщо ви користуєтеся ним тільки для сушіння волосся, краще вибрати надійний фен з невеликим набором функцій. Якщо ви часто в роз'їздах, вам підійде прилад компактного розміру. Ну а для щоденної укладки волосся краще підійде фен з великою кількістю функцій і комплектом насадок.

Вибір фена: потужність

Давно існує думка, що чим більше потужність фена, тим краще. Це не зовсім так. Потужні прилади дозволяють висушити волосся швидше, однак вони підходять виключно для професійного використання, оскільки в домашніх умовах ви навряд чи встигнете зробити зачіску до того, як волосся висохне. Прилади для домашнього використання можуть мати потужність від 1200 до 1600 Вт, і цього буде достатньо, щоб висушити волосся або зробити гарну зачіску. Для поїздок краще вибрати фен з потужністю менше 1200 Вт

Який фен краще вибрати: температурні режими і швидкість повітряного потоку

Якщо ви любите експериментувати з різними зачісками, вам краще зупинити свій вибір на моделях з великою кількістю температурних рівнів і швидкостей.


Таким чином ви зможете регулювати струмінь повітря і її температуру, завдяки чому у вас з'явиться можливість створювати більшу кількість різноманітних зачісок. Багато фени мають режим "Cool" - потік струменя холодного повітря. З його допомогою можна надовго закріпити результат, отриманий в результаті укладання. Під впливом гарячого повітря волосся стають еластичними і податливими, завдяки чому їм можна надати бажану форму, а за допомогою холодної струменя укладку вдасться добре закріпити.

Фен-якої форми краще вибрати

Фени випускають у формі циліндра і у формі пістолета. Вибір тієї чи іншої форми залежить тільки від вашої зручності. Професіонали, як правило, використовують фени-пістолети, але для домашнього користування прилад у формі циліндра підійде навіть краще. Він відрізняється більш легким вагою і не сковує рухи кисті, тому варіантів напрямку струменя повітря стає більше.

Облік додаткових можливостей при виборі фена

Для того щоб створювати красиві і різноманітні зачіски, потрібна не одна насадка. Найпростіша комплектація приладів для укладання - концентратор і дифузор. Але краще відразу придбати фен з різноманітними насадками у вигляді щіток, які можуть мати самі різні форми залежно від призначення.