Якщо ви віддаєте перевагу стрижки з красивою чубчиком, то ви все одно можете змінювати імідж. Для цього потрібно всього лише прибрати чубок, і ваша зачіска зміниться. Щоб зробити зі своєї зачіски нову, користуйтеся нижченаведеними порадами.

Невидимки допоможуть красиво прибрати чубок

Підберіть собі невидимки відповідно до кольору вашого волосся. Якщо ви - блондинка, то для вас ідеальний варіант - біла невидимка. Брюнеткам краще вибрати чорні невидимки. Щоб зачіска виглядала красиво, ви можете прибрати кілька пасом чубчика. Зробіть проріджування, підійміть пасма вгору і заколіть їх. Решта на лобі прядки виглядають красиво і акуратно. Якщо хочете, зробіть начісування або завивку пасом.

Всі ми знаємо, що невидимка - це все ж помітний аксесуар. Якщо ви любите природні зачіски, то захочете "сховати" невидимку у волоссі. Природні зачіски виглядають стильно і красиво. Щоб прибрати чубок, візьміть прядки волосся за вухами, а потім перев їх на маківці. Переплетені навхрест волосся заховають вашу невидимку.

Якщо ви не любите використовувати невидимки, то можете вплести чубок в косу. Заплетена косичка повинна по довжині доходити до вуха. Само плетіння робиться по лінії волосся. Ви можете залишити розпущене волосся, не продовжуючи плетіння. Цей спосіб прибрати чубок зручний тим, що підходить жінкам як довгих, так і коротких стрижок.

Як ще можна красиво прибрати чубок

Розділіть вашу чубчика на кілька пасом, кожну з яких скрутіть в джгутик. Потім ці джгутики підійміть наверх і закріпіть на маківці маленькими красивими "крабиками" або невидимками. Кожен джгутик заколіть однієї шпилькою.

Ще один спосіб красиво прибрати чубок - закриття її в один джгут. У напрямку джгут повинен бути паралельним лобі, або проходити навскоси. Щоб ваша красива чубчик НЕ розкрутилася, візьміть надійну шпильку. Однією невидимкою заколоти джгут ви не зможете. А якщо і зможете, то зачіска не буде триматися, бо ненадійно закріплений джгутик розкрутиться.

Багатьом дівчатам набридає носити весь час пряму чубок. Але ви можете красиво її прибрати, і вона стане асиметричною. Просто заколіть пасма набік і сховайте невидимки під волосся.


Так ви зможете змінити зачіску, і стрижка вам не знадобиться. Заховані невидимки допоможуть вам створити враження, що чубчик завжди була асиметричною. Але якщо у вас спочатку асиметрична чубчик, то ви не зможете її перетворити в пряму.

Ще один простий варіант - для простої зачіски. Ви можете розділити чубок на дві частини, а потім прибрати їх на різні боки за допомогою невидимок. Не забудьте заховати кінці пасом під волоссям, щоб зачіска виглядала красиво і акуратно, а не була розпатланою. Ваша зачіска буде виглядати так, як ніби у вас немає чубчика.

Обідки, пов'язки і ще кілька способів красиво прибрати чубок

Обідки і пов'язки - це, з одного боку, традиційний спосіб красиво прибрати чубок. Але традиції часто повертаються в моду і стають актуальними. Ви можете підібрати собі стильну пов'язку для волосся або ефектний ободок зі стразами. Дійсно, вибір таких красивих аксесуарів дуже великий. Просто приберіть прядки під обідок, і ви отримаєте відразу дві вигоди - волосся тепер не заважають, а красивий обідок доповнить ваш стиль.

Ви можете носити розпущене волосся або заплести їх в косу. Власницям довгого челок не обов'язково весь час прибирати волосся під обідки і пов'язки. Можна красиво прибрати чубок в косу, перекинути її через лоб і заколоти невидимкою або іншим аксесуаром.

Якщо ж у вас достатньо довгий чубок, то ви можете зачесати її назад. Щоб прибрати пасма і зробити зачіску ефектною, зробіть завивку волосся . При цьому пасма чубчика краще завивати разом з іншими пасмами. Використовуйте пінку або лак для фіксації зачіски. Цей спосіб прибрати звисаючі на лоб прядки вам підійде, якщо вам не подобатися носити постійно ободок або пов'язку. Звичайно, завивка і укладання локонів буде виглядати більш красиво, ніж зібрані обідком волосся. Але, з іншого боку, аксесуари помітно спрощують нам життя - вони допомагають прибрати чубок швидко, хоч і зачіска виходить простий.

Не завжди відсутність чубчика допомагає кардинально змінитися. Але якщо ви підберете для себе якийсь ефектний спосіб прибрати красиво чубок, то ваш зовнішній вигляд буде змінюватися. Експериментуйте і фантазуйте із зачіскою, і зможете знайти свій неповторний стиль.