На сьогоднішній день один з кращих вважається iPhone 4. Таку новинку схвалив близько двох мільйонів чоловік. iPhone 4 обговорюють в кожній масової комунікації.

Добре потрудилися над ним дизайнери. Найтонший, його товщина 9,3 мм. Панель зроблена з алюмосиликатного скла, таке скло міцніше пластику на 30%.

Діагональ дисплеясоставляет3,5дюйма,расширение екрану960 на 640 пікселів. Ці показники в порівнянні з ipad вище. Якість камер 5 Мп, запис відео в якості HD, спалах працює і при фотографуванні і коли йде зйомки відео . За допомогою фронтальної камери можна здійснювати відео дзвінок. Додаток FaceTime дозволяє співрозмовнику бачити, які дії відбуваються навколо вас.

Батареї вистачає до 7 годин при розмовах.


В Wi-Fi до 6 і до 10 годин, це дозволить завантажити ігри для iphone будь-якого розміру, відео відтворюється до 10 годин, а аудіо до 40 годин.

Звичайно, всі ці переваги хороші, але в кожному телефоні, iPhone або смартфоні є недоліки і iPhone 4 не виняток.

Багато побачили деякі проблеми, на дисплеї не коректні відображаються кольори. Внизу екрану були помічені жовтувато-коричневі плями. Пропадає зв'язок, пов'язана це з алюмінієвим корпусом, коли телефон стискається в руці, то блокується сигнал. Хвалена надміцне скло, вже через кілька годин використання, на ньому з'являються подряпини, які насилу помітні, а що тоді буде з ним через півроку. Достатньо кілька падінь і iPhone виходить з ладу.