Правильний догляд за пральною машинкою чимало важливий, оскільки це дозволить вам продовжити її життя і пристрій буде служити вам ще багато роки. Також це допоможе уникнути дорогих ремонтів, які не припустимі при правильній експлуатації пристрою.

Щоб не допустити ремонт пральних машин Індезіт та інших марок, важливий як зовнішній так і внутрішній догляд, оскільки корпус машинки потрібно підтримувати в чистоті і регулярно протирати його вологою ганчіркою. Вода, а також інша рідина не повинна потрапляти в середину пристрою, це може призвести до порушення роботи і замикання. Слід стежити за цілісністю кабелю і шлангів, для цього по необхідності заховати їх, це допоможе уникнути механічних пошкоджень.

Внутрішній догляд - це догляд за чистотою висувного ящика для засипання прального порошку, ящик промивають теплою водою за допомогою миючих засобів.


Робити таку процедуру важливо не менше 1 разу на місяць. Стежити також потрібно і за станом барабан машини, в ньому не повинно бути сторонніх предметів і проявів іржі. Барабан пральної машини потрібно промивати спеціальним мильним розчином 250 мл відбілювача + 500 мл прального порошку. Цю суміш заливають у відсік для порошку і включають режим прання, при цьому температура повинна бути не менше 60 градусів.

Так як вода може забруднювати пральну машинку, то користувачеві по можливості слід встановити спеціальний фільтр на шлангу, що буде затримувати частки кальцію і магнію, які провокують утворення накипу.

Пам'ятайте, що правильний і систематичний догляд за машиною дозволить вам забути те проблемах і поломки, що зменшить фінансові витрати, а також значно полегшить ваше життя.