Всі знають що в зимовий період наші волосся потребує особливого догляду та харчування. Для того, щоб волосся завжди виглядала бездоганно, необхідно знати загальні правила по догляду за ними.
Головні поради:
· У зимовий період, волоса стають слабкими і тьмяним. З'являються січні кінчики. Ну так от щоб вони так не сіклися, підстрижіть кінчики волосся за місяць до настання холодів.

· Обов'язково носіть головний убір. Він не тільки захистить ваші волосся від морозу та вітру. Але й так само не дасть з'явитися таких захворювань як менінгіт або гайморит.
· Намагайтеся щодня використовувати кондиціонери для ослабленого волосся. Щотижня наносите (1-2 рази) маски для волосся. Зараз широкий вибір різних масок, і на всі гаманці. · Намагайтеся рідше користуватися феном. При гарячій сушці він сильно сушить і травмує волосся. Якщо вже це необхідність, то наносите спеціальні спреї перед сушінням. Вони не тільки захистять ваші волосся від пересушування, а й також зрадять вашому волоссю здоровий блиск і доглянутий вигляд.· Обов'язково мийте голову двома видами води: теплою і прохолодною. Зараз розповім чому. Під час миття теплою водою лусочки на волоссі відкриваються і всі поживні речовини потрапляють у всередину волоса. Шампунь споласкивайте теплою водою. Потім наносите кондиціонер або маску і після цього вже використовуйте прохолодну воду. Вона навпаки закриває лусочки і закріплює результат.

Волосся стає гладкими і слухняними.
· Також стан волосся залежить від харчування і способу життя. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя. Їжте їжу багату вітамінами і мікроелементами. Найважливішими вітамінами для волосся є вітаміни А, Е і кальцій. Які зміцнюють і надають здоровий вигляд вашому волоссю.
Дотримуючись цих нескладних порад у вас будуть красиві і сильні волосся ...