У вас побачення, але виникла проблема з вибором зачіски? Відмінний варіант для романтичного вечора - зробити легкі повітряні локони. Така зачіска доповнює різні стилі і образи, до того ж виглядає красиво і романтично. Якщо хочете зробити легкі локони, то вам знадобляться поради з цієї статті.

Робимо легкі локони - загальні поради

Таку зачіску можна зробити швидко і легко, але бажано один раз витратити час на тренування. Окрім техніки цієї простої укладання, вам корисно знати загальні моменти укладання.

По-перше, купіть лак середньої фіксації. Справа в тому, що сильна фіксація зробить легкі локони неприродними. Вся легкість і легкість зникнуть, а замість цього локони будуть виглядати "застиглими". По-друге, перед укладанням вимийте голову з кондиціонером. Так ваші локони будуть м'якими, слухняними і красивими. По-третє, для фіксації замість лаку можете використовувати мус. Щоб виділити пасма і зафіксувати їх, використовуйте віск.

Як зробити легкі локони за допомогою фена і брашінга

Спочатку підготуйте фен (краще з подачею гарячого і холодного повітря), пінку для укладання і брашінг (кругла гребінець великого діаметру). Якщо ви часто будете користуватися брашингом, то краще вибирати щітку з натуральною щетиною. Такий брашінг не матиме при частому використанні псувати волосся.

Спочатку помийте волосся з кондиціонером. Щоб підсушити волосся, потрібно обернути їх у рушник. Віджимати волосся не потрібно, інакше вони стануть ламкими. Нанесіть пінку, волосся повинні бути вологими. Щоб зробити об'ємну зачіску їх легких локонів, потрібно підняти корені волосся. Візьміть гребінець і відтягніть їй пасмо. При цьому потрібно направити гаряче повітря з фена знизу вгору на корені волосся.

Тепер можна зробити легкі локони за допомогою брашінга. Беріть пасма по одній, і накручуйте їх на брашінг. Щоб у вас вийшли легкі локони, розташуйте брашінг під прядкою. Повільно опускайте його вниз по пасма, здійснюючи при цьому підкручують руху.


Одночасно з підкручуванням вам потрібно увімкнути фен і направити гаряче повітря на пасмо. Після укладання побризкати ваші легені локони лаком середньої фіксації.

Легкі локони можна зробити з кісок

Це дуже простий спосіб укладання допоможе зробити легкі повітряні локони. Тут вам потрібен мінімальний набір пристосувань - пінка для укладки, гумки, а фен знадобиться тільки для економії часу.

На чисте волосся нанесіть пінку і заплетене косички. Двох кісок буде достатньо, щоб зробити легкі локони. Якщо вам мало двох кіс, зробіть більше. Якщо заплете "колосок", то локони будуть завиватися від самих коренів.

Можете посушити косички феном, якщо поспішайте. А якщо у вас багато часу, то почекайте, поки косички самі висохнуть. Після висихання волосся розплетіть косички. Візьміть гребінець з великими і рідкісними зубчиками і розчешіть локони. Результат закріпіть лаком.

Як зробити локони за допомогою бігуді

Підготуйте бігуді - звичайні великого діаметру або термобігуді, пінку і лак для фіксації. Бігуді великого діаметру допоможуть вам зробити легкі повітряні хвилі локонів.

Якщо будете накручувати пасма на звичайні бігуді, то спочатку нанесіть пінку на вологе волосся. Термобігуді використовуються на сухому волоссі, попередньо потрібно використовувати термальний захисний спрей для волосся.

Щоб зробити легкі локони, накрутіть волосся на бігуді. Якщо використовуєте термобігуді, то вже через 10 - 15 хвилин зачіска буде практично готова. Якщо у вас є тільки звичайні бігуді, то можете посушити накручені на них пасма феном. Зніміть бігуді і розчешіть пасма рідкісним гребенем, потім злегка окропити лаком.

Всі ці способи дуже прості. Як бачите, зробити легкі локони в домашніх умовах дуже просто. Вам навіть не потрібні професійні засоби, щоб зачіска вийшла повітряної і легкою. Спробуйте кілька разів зробити локони так, як зазначено в цій статті. Так ви підберете оптимальний варіант зачіски і ступеня завивки локонів.