Любителям супів, особливо грибних, ми пропонуємо один не зовсім звичайний рецепт. Незвичайним він вважається з тієї причини, що виходить він білого кольору, що нагадує одне з молочних страв. Пояснюється це тим, що одним з основних інгредієнтів для такого грибного супу є плавлений сир. Отже, рецепт з приготування грибного супу з сиром.

Основні інгредієнти грибного супу з сирком

Щоб порадувати новим блюдом свою сім'ю, вам знадобиться 2,5-3 літра курячого бульйончик, штук п'ять картоплин, одна морква, штучки дві цибулини, грам 300 свіжих грибів, вершкове масло, два плавлених сирка, зелень, а також трохи перцю , солі і лаврового листа.

Приготування грибного супу з сирком

Перш за все, наготовлюємо курячий бульйон.


Далі чистимо і нарізаємо соломкою картоплю і гриби. На великій тертці натираємо моркву, цибулю чистимо і дрібно нарізаємо. У курячий бульйон кидаємо підготовлену картоплю, варимо до напівготовності. Далі в сковороду кидаємо масло, додаємо моркву і цибулю, потім гриби і трохи пріжаріваем їх. Після цього кладемо в каструлю з бульйончиком і картоплею овочі з грибами. Даємо закипіти. У цей час натираємо плавлений сирок на тертці, потім додаємо його в киплячий суп. Хвилин через 10 відставляємо. В кінці додаємо приправи і зелень. Грибний суп з сиром готовий.