Про стрункості і витонченості французьких жінок складаються легенди. І це при тому, що їхня національна кухня рясніє тими спокусами, які не сильно-то йдуть на користь фігурі! Вино і фуа-гра, ароматні круасани і солодкий кава, цибульний суп - всіх цих страв, спокушають гурманок-француженок, просто не перелічити.

Чого не відняти у французьких спокусниць, так це того, що вони вміють отримувати задоволення від життя. А зберігати власну фігуру в прекрасному вигляді і не товстіти їм допомагають нехитрі правила, яких вони чітко дотримуються.

Отже, секрет стрункості французьких жінок полягає в наступному:

  1. Аналіз споживаної їжі - протягом трьох тижнів необхідно вести записи в блокноті, вказуючи що, в яких кількості і коли Ви їсте. Таким чином перед Вашими очима постає повна картина про власні звички, завдяки чому можна починати цілеспрямовану боротьбу з жировими відкладеннями.
  2. Вибір переваг - проаналізувавши власні спостереження, необхідно вибрати ті страви, споживання яких доставляє Вам найбільше задоволення.
  3. Якість харчування - слід уникати несмачною і дешевої їжі. Француженки їдять тільки натуральні продукти, вони відмовляються від вживання знежирених, що не містять цукру продуктів, позбавлених їхніх природних смакових якостей.
  4. Кількість їжі - протягом однієї трапези французькі жінки віддають перевагу достатньо великому числу блюд, однак, при цьому обрану ними їжу вони споживають в помірних дозах.
  5. Кількість прийомів їжі - необхідно, щоб живильний раціон був побудований на класичному принципі: обов'язкові повноцінні сніданок, обід і вечерю. При цьому кожного прийому їжі повинно відводиться не менше 20 хвилин часу, від якого не повинні відволікати ні телевізор, ні журнали, ні топу подібні перешкоди.


    Тобто слід не поспішаючи, щоб випробувати справжню насолоду від цього процесу.

  6. Обов'язкові продукти - необхідно вживати багато овочів і фруктів, щодня з'їдати по дві упаковки натурального йогурту, а також протягом всього дня часто і потроху пити мінеральну воду. Крім того, не слід забувати про хліб. Головне, при вживанні цієї "джерело вуглеводів", дотримуватися наступного правила: підраховувати кількість з'їдених шматочків, а також відмовитися від звички машинально жувати хліб в очікуванні того моменту, коли буде готове до подачі основне блюдо.
  7. "Цибулеві дні" - раз-два на місяць необхідно влаштовувати розвантажувальні дні за допомогою цибульного відвару. Це "блюдо" стимулює обмін речовин і сприяє виведенню з організму зайвої рідини, за рахунок чого за 48 годин можна позбавити своє тіло від 2-3 зайвих кілограмів. Рецепт цього диво-засоби такий: необхідно взяти 1 кілограм свіжого зеленого лука, відрізати й викинути перо, а очищені репки занурити в 1 літр кип'яченої води і залишити настоюватися на 20 хвилин. Протягом двох діб слід пити по склянці цибулевого відвару кожні дві години. Для поліпшення його смакових якостей можна додати невелику кількість оливкової олії, лимонного соку і злегка приправити спеціями.
  8. Фізична активність - вітаються піші прогулянки та ранкові (вечірні) пробіжки. Слід уникати переміщень в ліфтах, намагаючись більше підніматися і спускатися по сходах. Час від часу необхідно напружувати м'язи живота, робити присідання і зрідка балуватися з гантелями.

Дотримуйтесь цих рекомендацій і будьте здоровими і стрункими:)