Останнім часом майонез, особливо приготований в домашніх умовах за допомогою блендера, вважається найпопулярнішим і улюбленим соусом всього людства, який можна придбати в будь-якому гастрономі. З кожним днем на прилавках магазинів з'являються всілякі сорти майонезу. Але, знайомлячись з його складом, у багатьох пропадає апетит взагалі купувати це продукт, тому що в ньому величезна кількість консервантів, крохмаль і різноманітність смакових добавок. Тому останнім часом господині заходилися готувати домашній майонез в блендері.

Інгредієнти для домашнього майонезу в блендері

Для того, щоб приготувати домашній майонез в бленедере, вам знадобляться: п'ять-шість курячий яєць, а точніше тільки білки, стакан рослинного масла, трохи уксуса- 9% і по одній великій ложці гірчиці і солі. Готується домашній майонез в блендері дуже просто і не більше тридцяти хвилин.

Спосіб приготування домашнього майонезу в блендері

Щоб приготувати домашній майонез в бленедере, розбийте акуратно яйця і відокремте білки.


Тільки вони потрібні нам для приготування домашнього майонезу, тому їх потрібно влити в спеціальний стакан, куди буде опускатися блендер. Далі туди ж додайте гірчицю, оцет, цукор і сіль. Увімкніть блендер, збийте приготовлену суміш майбутнього домашнього майонезу до отримання однорідної маси. Порада: гірчицю найкраще використовувати звичайну, без будь-яких добавок.

Не вимикаючи блендер, дуже акуратно тоненькою цівкою необхідно вливати рослинне масло, навіть можна по краплях. Готова маса повинна бути не сильно рідкою і не сильно густою. Якщо ваше масло буде мати запах, то приготований домашній майонез в блендері буде з таким же запахом, тому купуючи масло, подбайте про це. Порада: купіть оливкова олія "Екстра Вірджін".

Далі додайте ложку окропу, щоб у домашнього майонезу збільшилася щільність. Порада: якщо в приготований домашній майонез в блендері додати трохи порошку каррі, то він придбає гарний жовтий відтінок, якщо кетчуп або томатне пюре то рожевий, а якщо перетерту зелень, то він буде красивого зеленуватого кольору.